کلاس آموزش زبان اسپانیایی مبتدی A1

زبان :
اسپانیایی
سطح :
مبتدی
فشردگی (روزهای کلاس) :
عادی (2 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
مکالمهمهاجرت

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین موسسه زبان اسپانیایی در ایران می باشد که با داشتن اساتید مجرب و Native اقدام به برگزاری کلاس ها می کند. دومین زبان دنیا یعنی زبان اسپانیایی در ایران طرفداران بسیاری دارد و دوستداران این زبان زیبا می توانند به راحتی و از سطح ابتدایی شروع به یادگیری این زبان فوق العاده داشته باشند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کلاس آموزش زبان اسپانیایی مبتدی A1 از کتاب های Nuevo Prisma استفاده می کند. کلاس های زبان اسپانیایی برای سطح مبتدی A1 در روزها و انواع مختلفی برگزار می شود که می توانید آنها را در ادامه ببنید.

کتاب Nuevo Prisma را بیشتر بشناسید:

کتاب Nuevo Prisma که اسم کامل آن nuevo prisma – Método de español para extranjeros ELE می باشد توسط انتشارات Editorial Edinumen به چاپ می رسد را می توان بهترین متد آموزش زبان اسپانیایی در حال حاضر دانست. این کتاب بسیار کامل و سریع می باشد و زبان آموزان را برای مکالمه زبان اسپانیایی و مهارت های اصلی زبان Listening, Reading, Writing, Speaking آماده می کند. پک کامل این کتاب در موسسه زبان ایران آکسفورد شامل یک کتاب درس libro del alumno، یک کتاب کار libro de ejercicios و یک CD صوتی می باشد. این کتاب ها به راحتی داوطلبین را برای آزمون های DELE اسپانیایی آماده می کنند و

کلاس آموزش زبان اسپانیایی گروهی سطح مبتدی A1 دو روز در هفته

کلاس های گروهی دو روز در هفته زبان اسپانیایی در روزهای یکشنبه و سه شنبه و در جلسات ۹۰ دقیقه ای برگزار می شوند. هر ترم در این کلاس ها ۷ هفته زمان می برد. سرعت مناسب کلاس ها، هزینه مناسب کلاس های گروهی از مزایای این نوع از کلاس ها تلقی می شوند.

کلاس آموزش زبان اسپانیایی گروهی سطح مبتدی A1 تک روز آخر هفته

گزینه دومی که در اختیار زبان آموزان اسپانیایی قرار می گیرد کلاس های آموزش زبان اسپانیایی تک روز آخر هفته (پنجشنبه و یا جمعه) می باشد. جلسات این کلاس ها ۱۸۰ دقیقه ای می باشد و هر ترم ۷ هفته زمان می برد. هزینه مناسب و عدم نیاز به حضور در کلاس ها در روزهای داخل هفته از مزایایی این کلاس ها می باشد.

کلاس های خصوصی آموزش زبان اسپانیایی

کلاس های خصوصی زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می تواند در روزها و ساعات مورد نظر زبان آموزان و به صورت فوق فشرده انجام شود. کلاس های خصوصی سرعت بسیار بالایی دارند و می توانند زبان آموز را برای اهداف مهاجرت به اسپانیا تحصیل در اسپانیا و یا مکالمه زبان اسپانیایی آماده کند.