کلاس آموزش زبان انگلیسی پیشرفته Advanced

زبان :
انگلیسی
سطح :
پیشرفته Advanced
فشردگی (روزهای کلاس) :
فوق فشرده (5 روز در هفته)نیمه فشرده (3 روز در هفته)عادی (2 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
آزمون‌های بین‌المللیمکالمهمهاجرت
کتاب American English File 3rd Edition

راهنمای کلاس آموزش زبان انگلیسی پیشرفته Advanced

اگر شما می خواهید سطح پیشرفته را شروع کنید باید به شما تبریک گفت. در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سطح پیشرفته با کتاب American English File 5 (Third Edition) کار می شود. در این کتاب مکالمه زبان انگلیسی شما به همراه چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی Speaking, Reading, Writing, Listening به سطح پیشرفته می رسد. پیش نیاز این کتاب، داشتن سطح Upper-Intermediate و یا گذراندن AEF Book 4 می باشد. انتشارات دانشگاه آکسفورد Oxford University Press در این کتاب شما را آماده می کند که همانند یک انگلیسی زبان و در موقعیت های مختلف از زبان انگلیسی خود استفاده کنید.

کتاب American English File 3rd Edition
کتاب American English File 3rd Edition

این کتاب در طی سال های اخیر به دلیل موثر بودن و سریع بودن توانسته به پرفروش ترین کتاب آموزش زبان انگلیسی در جهان تبدیل شود. شما می توانید در موسسه زبان ایران آکسفورد Book 5 را در کلاس های مختلفی برگزار کنید که هر کدام را با توضیحات مربوط به آن در زیر ببنید.

کلاس ۵ روز در هفته گروهی (فوق فشرده)

شما می توانید کتاب American English File 5 (Third Edition) را به صورت فوق فشرده در روزهای شنبه الی چهارشنبه در جلسات ۱۸۰ دقیقه ای در صبح ها ۹ الی ۱۲ یا بعد از ظهر ها ۱۷٫۳۰ الی ۲۰٫۳۰ برگزار می شود. ترم فوق فشرده برای کتاب AEF 5 چهار هفته زمان می برد و کل کتاب در این چهار هفته به اتمام می رسد.

زبان آموزان می توانند با تمام کردن کتاب AEF 5 به راحتی در دوره های تخصصی تر و یا دوره های بین المللی دیگر شرکت کنند. شما می توانید دوره های متفاوت را در سایت ما جستجو کنید و بر اساس نیاز خود در این دوره ها شرکت کنید.

کلاس های ۳ روز در هفته گروهی ( نیمه فشرده)

این کلاس ها سه روز در هفته و در روزهای شنبه – دوشنبه – چهارشنبه (زوج) برگزار می شوند. هر جلسه در این نوع کلاس ۹۰ دقیقه ای می باشد و کل کتاب American English File 5 (Third Edition) در سه ترم به اتمام می رسد که هر ترم در این نوع از کلاس ها ۵ هفته زمان می برد بنابراین کتاب American English File 5 (Third Edition) در سه ماه و نیم کامل می شود.

کلاس های ۲ روز در هفته گروهی (عادی)

برای شرکت در این کلاس ها باید در روز های یکشنبه و سه شنبه در کلاس ها حضور داشته باشید. هر جلسه در این نوع کلاس ۹۰ دقیقه ای می باشد و کتاب American English file 5 (Third Edition) در ۳ ترم به اتمام می رسد. هر ترم در این نوع کلاس ۷ هفته زمان می برد بنابراین کل کتاب در ۵٫۵ ماه کامل می شود.

کلاس های تک روز آخر هفته (عادی)

کلاس های تک روز آخر هفته در روزهای پنجشنبه و یا جمعه برگزار می شوند. جلسات این کلاس ها ۱۸۰ دقیقه ای می باشد. هر ترم در این نوع از کلاس ها ۷ هفته زمان می برد و کتاب American English File 5 (Third Edition) در سه ترم کامل می شود.

کلاس های خصوصی

زبان آموزان می توانند در سطح پیشرفته از اساتید با تجربه و حرفه ای ما در کلاس های خصوصی نیز استفاده کنند. این کلاس ها با انعطاف پذیری بالا به زبان آموز امکان می دهد که ساعات و روزهای برگزاری کلاس ، فشردگی کلاس و حتی هدف کلاس ها را مشخص کنند. این عوامل باعث می شود کلاس ها خصوصی از تاثیر گذاری بالایی برخوردار باشند.