کلاس آموزش زبان انگلیسی مبتدی Basic

زبان :
انگلیسی
سطح :
مبتدی
فشردگی (روزهای کلاس) :
فوق فشرده (5 روز در هفته)نیمه فشرده (3 روز در هفته)عادی (2 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهینیمه خصوصیخصوصی
ویژگی‌ها :
مکالمه
کتاب American English File 3rd Edition

مشخصات دوره آموزش زبان انگلیسی مبتدی Basic سه روز در هفته:

کلاس آموزش زبان انگلیسی مبتدی با کتاب های (American English File Starter (third Edition در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار می شود. تمرکز این کلاس ها بر روی مکالمه می باشد اگر چه هر چهار مهارت Reading, Listening, Speaking, Writing در این کلاس ها به صورت کامل ارتقا پیدا می کنند. هم چنین کتاب های Oxford Word Skills Basic هم به عنوان کتاب های مکمل برای افزایش دایره واژگان مورد استفاده قرار می گیرد. شما انتخاب های زیادی برای کلاس های کتاب American English File Starter در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دارید که هر کدام با توجه به شرایط زبان اموزان می تواند متفاوت باشد. مشخصات انواع مختلف کلاس های آموزش زبان انگلیسی مبتدی Basic را می توانید در ادامه ببنید.

کتاب American English File 3rd Edition
کتاب American English File 3rd Edition

کلاس های ۵ روز در هفته گروهی (فوق فشرده)

کلاس های فوق فشرده یا Intensive به صورت پنج روز در هفته (شنبه الی چهارشنبه) برگزار می شوند. طول مدت هر جلسه ۱۸۰ دقیقه می باشد و کتاب American English File Starter در یک ترم ۳ هفته ای به پایان می رسد. زبان آموزان می توانند در کلاس های فوق فشرده صبح ها ( ساعت ۹ الی ۱۲ ) یا بعد از ظهر ها ( ۱۷٫۳۰ الی ۲۰٫۳۰) شرکت کنند.

اگر این کلاس ها را انتخاب کند از سطح مبتدی تا پیشرفته ( کتاب American English File 5 ) 6 ترم زمان می برد که حدود ۵ ماه طول می کشد. البته شما بعد از گذراندن کتاب American English file 4 ( یعنی حدود ۴ ماه) می توانید در کلاس های آیلتس ، تافل یا PTE شرکت کنید.

این کلاس ها برای کسانی که نیاز دارند در مدت زمانی کوتاه و با هزینه ای مناسب خود را برای مکالمه انگلیسی و دوره های آزمون ( آیلتس – تافل – PTE ) آماده کنند بسیار مناسب است.

کلاس های ۲ روز در هفته گروهی ( عادی)

کلاس های دو روز در هفته کتاب (American English File Starter (third Edition در روز های یکشنبه و سه شنبه برگزار می شود و هر جلسه ۹۰ می باشد. هر ترم کلاس آموزش زبان انگلیسی مبتدی Basic در این کلاس ۷ هفته زمان می برد و کتاب در دو ترم کامل می شود.

اگر این کلاس ها را انتخاب کند از سطح مبتدی تا پیشرفته ( کتاب American English File 5 ) 15 ترم زمان می برد که حدود ۲ سال طول می کشد. البته شما بعد از گذراندن کتاب American English file 4 ( یعنی حدود ۱۸ ماه) می توانید در کلاس های آیلتس ، تافل یا PTE شرکت کنید.

این کلاس ها برای کسانی که مشغله زیادی دارند و نمی توانند تعداد روز زیادی در هفته را به کلاس زبان اختصاص دهند بسیار مناسب است. پس اگر چندان عجله ندارید و دوست دارید در کنار روال عادی زندگیتان زبان خود را نیز بهبود بخشید این کلاس ها بهترین گزینه برای شما هستند.

کلاس های سه روز در هفته گروهی ( نیمه فشرده)

این کلاس ها به صورت سه جلسه ۹۰ دقیقه ای در هفته در روزهای زوج ( شنبه – دوشنبه – چهارشنبه ) برگزار می شوند و طول هر ترم ۵ هفته می باشد. کتاب American English File Starter در دو ترم کامل می شود و هر ترم در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت AEF Starter A و AEF Starter B نمایش داده می شود.

اگر این کلاس ها را انتخاب کنید از سطح فعلی شما تا رسیدن به سطح پیشرفته ( کتاب American English File 5 ) به ۱۵ ترم نیاز دارید که حدود ۱۸ ماه زمان می برد. البته شما پس از گذراندن ترم ۱۲ یعنی کتاب American English File 4 می توانید در دوره های تخصصی آیلتس و تافل و یا PTE شرکت کنید.

کلاس های تک روز آخر هفته گروهی ( عادی )

این کلاس ها به صورت تک روز در آخر هفته ها ( پنجشنبه یا جمعه ها) به صورت جلسه ای ۱۸۰ دقیقه ای برگزار می شوند. هر ترم در این نوع از کلاس ۷ هفته زمان می برد و کتاب American English File Starter در دو ترم تمام می شود.

این کلاس ها نیز برای کسانی که نمی توانند در روزهای داخل هفته در کلاس شرکت کنند بسیار مناسب است . کل دوره از سطح مبتدی تا پیشرفته ( کتاب American English File 5 ) حدود ۲ سال یا ۱۵ ترم زمان می برد اما شما می تواند بعد از گذراندن کتاب American English File 4 در دوره های آیلتس ، تافل یا PTE شرکت کنید.

کلاس های خصوصی

کلاس های خصوصی برای کتاب American English File Starter( second Edition) در جلسات ۹۰ دقیقه ای برگزار می شوند. ساعت برگزاری کلاس ها کاملا به خواست زبان آموز تعیین می شود و زبان آموز می تواند کلاس های خود را در داخل موسسه و یا منزل یا محل کار خود برگزار کند. این کلاس ها بسیار سریع هستند و از آنجا که به صورت انفرادی و یا در گروه های ۲ یا سه نفره ( همراهان زبان آموز که می تواند به عنوان مثال دوست یا اعضایی از خانواده زبان آموز باشد) تشکیل می شوند بسیار مفید و موثر هستند.

اگر شما می خواهید سریع و با انعطاف پذیری نسبت به شرایط خودتان کلاس زبانی را داشته باشید بهترین گزینه برای شما کلاس های خصوصی هستند.

کتاب American English file Starter 3rd Edition را بیشتر بشناسید:

اگر شما هم جزو کسانی هستید که مکالمه برایتان بسیار مهم است و به روز بودن کتاب برایتان بسیار مهم است، بهترین گزینه برایتان همین کتاب است. می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از سطح مقدماتی خود این کتاب را برای شروع آموزش زبان انگلیسی خود انتخاب کنید و مطمئن باشید که تمام نکات لازم برای شما در سطحتان ارائه می شود. این کتاب ها از انتشارات دانشگاه آکسفورد Oxford University Press هستند و طی چند سال اخیر از پرفروشترین کتاب های آموزش زبان در سراسر دنیا بوده اند.

پک کتاب  American English File Starter در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دارای یک کتاب زبان آموز Student Book ، یک کتاب کار Work Book، یک CD صوتی ، یک DVD تصویری و  یک CD نرم افزار iChecker و آزمون ساز می باشد. شما با این کتاب تقریبا هر چیزی که برای یک شروع موفق لازم دارید را در اختیار خواهید داشت.

برای شروع تعیین سطح زبان انگلیسی کلیک کنید.