کلاس آموزش تافل TOEFL iBT

زبان :
انگلیسی
سطح :
قبل از متوسط Pre-Intermediateمتوسطبالاتر از متوسط Upper-Intermediateپیشرفته Advanced
فشردگی (روزهای کلاس) :
فوق فشرده (5 روز در هفته)عادی (2 روز در هفته)
نوع کلاس :
گروهینیمه خصوصیخصوصی
ویژگی‌ها :
آزمون‌های بین‌المللیمهاجرت
محل هایی برای بازدید در ایتالیا موقع تمرین زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از بهترین آموزشگاه آموزش تافل با ارائه به روز ترین سیستم های آموزشی و منطبق با معیارهای سازمان ETS می باشد که خود برگزار کننده آزمون تافل است. آزمون تافل برای مهاجرت، ادامه تحصیل و زندگی در بسیاری از کشور ها مورد نیاز است و می توان آن را یکی از معتبرترین و مهم ترین آزمون های زبان انگلیسی دانست. کلاس آموزش تافل TOEFL iBT در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در انواع مختلفی تشکیل می شود. شما می توانید این کلاس ها را با توضیحات مرتبط به آنها ببینید و کلاس مناسب خود را انتخاب کنید.

کلاس آموزش تافل TOEFL iBT گروهی

کلاس های گروهی آموزش تافل در دو روز در هفته یعنی روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزر می شوند. مدت زمان هر جلسه ۹۰ دقیقه می باشد. کل دوره تافل ۴ ترم زمان می برد و هر ترم ۵ هفته طول می کشد. برنامه ریزی مدون، هزینه مناسب و فشردگی نسبتا مناسب از مزایای کلاس آموزش تافل TOEFL iBT گروهی در موسسه زبان ایران آکسفورد می باشد.

پیش نیاز شرکت در کلاس آموزش تافل TOEFL iBT گروهی داشتن حداقل سطح Upper-Intermediate می باشد. برای اینکه سطح خودتان را بدست آورید می توانید در تعیین سطح آنلاین شرکت کنید و یا در آموزشگاه به صورت حضوری تعیین سطح شوید. (البته زبان آموزانی که کتاب American English File 4 (Second Edition) را در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد گذرانده باشند نیازی به تعیین سطح ندارند.)

کلاس فوق فشرده تضمینی آموزش تافل TOEFL iBT

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس های آموزش تافل به صورت فوق فشرده و تضمینی می باشد که به TOEFL Crash Course نامیده می شوند. این کلاس ها ۵ روز در هفته (شنبه الی چهارشنبه) در جلسات ۱۸۰ دقیقه ای برگزار می شوند. کل دوره تافل در ۲ ماه به پایان می رسد. ارائه تضمین نمره تافل، آزمون های آزمایشی تافل رایگان، تعداد افراد محدود در کلاس (نیمه خصوصی)، سرعت بسیار بالای کلاس و پشتیبانی و مشاوره رایگان از مزایای این کلاس ها هستند.

بر عکس کلاس گروهی تافل، کلاس های TOEFL Crash Course می تواند زبان آموزان را از سطوح پایین (Pre-Intermediate) در ۲ ماه برای کسب نمره تافل آماده کند. در صورت نیاز به مشاوره می توانید به صورت حضوری از مشاوره رایگان و همچنین پشتیبانی رایگان دوره ها استفاده کنید.

کلاس خصوصی آموزش تافل TOEFL iBT تضمینی

آموززشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش تافل را به صورت خصوصی نیز انجام می دهد. کلاس های خصوصی در جلسات ۹۰ دقیقه ای و با شرایط بسیار ویژه برای زبان آموزان انجام می شود. زبان آموز پس از تعیین سطح و اعلام نمره مورد نیاز خود می تواند دوره خود را شروع کند.

این کلاس ها دارای ضمانت نمره تافل کتبی می باشند و همچنین روزها و ساعات برگزاری کلاس ها به صورت کامل در اختیار زبان اموز قرار دارد. هم چنین زبان آموز می تواند کلاس ها را در منزل و یا محل کار خود برگزار کند.