کلاس آموزش زبان فرانسه مبتدی A1

زبان :
فرانسه
سطح :
مبتدی
فشردگی (روزهای کلاس) :
نیمه فشرده (3 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
مکالمهمهاجرت

زبان فرانسه را می توان رمانتیک ترین زبان دنیا دانست. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای دوت داران زبان فرانسه کلاس آموزش زبان فرانسه مبتدی A1 را در انواع مختلف و برای شرایط مختلف برگزار می کند. کتاب های Le Nouveau Taxi A1 برای کلاس های زبان فرانسه استفاده می شوند که جدیدترین و بهترین متد آموزش زبان فرانسه در جهان می باشند. شما می توانید به راحتی در کلاس فرانسه مورد نظر خود بسته به شرایط خودتان در موسسه ایران آکسفورد شرکت کنید و بهترین نتیجه را بگیرید. می توانید انواع کلاس های زبان فرانسه را در زیر ببینید.

کتاب Le Nouveau Taxi A1 را بیشتر بشناسید:

کتاب Le Nouveau Taxi A1 اولین کتاب از سری کتاب های Taxi می باشد. انتشارات Hachette که قبل از این کتاب های معروف Cafe Creme را چاپ می کرد با انتشار کتاب های تاکسی توانست دوباره بهترین و پر طرفدار ترین متد آموزش زبان فرانسه را ارائه دهد. سطح A1 کتاب Taxi مکالمه زبان فرانسه را از سطح مبتدی شروع می کند تا شما بتوانید با سرعت بسیار مناسب سطح مکالمه زبان فرانسه خود را بالا ببرید. موضوعات متنوع و کاربردی کتاب Taxi و به روز بودن این کتاب توانسته زبان اموزان را به خود جلب کند.

کلاس گروهی آموزش زبان فرانسه مبتدی A1 سه روز در هفته (نیمه فشرده)

این نوع از کلاس های زبان فرانسه در روزهای شنبه – دوشنبه – چهارشنبه (زوج) برگزار می شوند. هر جلسه از این کلاس ها ۹۰ دقیقه می باشد. هر ترم در این نوع کلاس ۵ هفته زمان می برد. زبان اموزانی که دوست دارند سریع به حد مناسبی از زبان فرانسه برسند و یا خود را برای دوره های TCF و یا Dalf-Delf آماده کنند بسیار مناسب هستند. پس اگر می خواهید سریعا خود را برای مهاجرت، یا ادامه تحصیل و یا مکالمه زبان فرانسه آماده کنید این کلاس ها گزینه بسیار مناسبی برایتان هستند.

کلاس گروهی آموزش زبان فرانسه مبتدی A1 تک روز آخر هفته (عادی)

کلاس های فرانسه تک روز را می تانید در یکی از روزهای آخر هفته یعنی پنجشنبه و یا جمعه برگزار کنید. این کلاس ها به صورت جلسات ۱۸۰ دقیقه ای می باشد. هر ترم در این کلاس ها ۷ هفته زمان می برد. از آنجا که این کلاس ها روزهای داخل هفته را اشغال نمی کنند برای کسانی که مشغله زیادی دارند بسیار مناسب هستند. سرعت قابل قبول کلاس ها ، هزینه بسیار مناسب و هم چنینتشکیل کلاس ها در یک روز از مزایای این کلاس ها به حساب می آید.

کلاس خصوصی آموزش زبان فرانسه مبتدی A1

آموزشگاه زبان ایران اکسفورد کلاس های خصوصی فرانسه سطح A1 را برای زبان اموزان با شرایط ویژه برگزار می کند. این کلاس ها سریع ترین (فوق فشرده) گزینه ممکن هستند و بسیار منعطف هستتند. شما می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی این کلاس ها را در روزها و ساعات مورد نظر خودتان برگزار کنید. کلاس های خصوصی ببرای کسانی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در فرانسه را دارند بسیار مناسب است.