کلاس آموزش ترکی استانبولی مبتدی A1

زبان :
ترکی استانبولی
سطح :
مبتدی
فشردگی (روزهای کلاس) :
نیمه فشرده (3 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
آزمون‌های بین‌المللیمکالمهمهاجرت

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس آموزش ترکی استانبولی مبتدی A1 را با کتاب های Yedi İklim برگزار می کند. کتاب Yedi İklim یا هفت اقلیم جدیدترین متد آموزش ترکی استانبولی است و مورد تایید سفارت ترکیه می باشد. زبان آموزانی که می خواهند یادگیری زبان ترکی استانبولی را شروع کنند می توانند در کلاس های مختلفی در موسسه ایران آکسفورد شرکت کنند. شما می توانید بر اساس زمان بندی مورد نظر خود، هر کدام از این کلاس ها را انتخاب کنید و به هدفتان برسید.

کتاب Yedi İklim (A1) را بیشتر بشناسید:

این کتاب جدیدترین متد آموزش زبان ترکی استانبولی است و در زمان کوتاهی که وارد بازار شده است توانسته تمامی رقبای خود را کنار بزند. این کتاب به همراه کتاب تمرین و یک CD صوتی می باشد. انتشارات Yunes Emre چاپ این کتاب را انجام داده است و منطبق بر آخرین نیاز های زبان آموزان می باشد. کتاب های Yedi İklim تا سطح پیشرفته (C1) ادامه دارند. کتاب های هفت اقلیم توجه ویژه ای به مکالمه زبان آموزان دارد و سعی می کند زبان اموزان برای استفاده از زبان ترکی استانبولی در هر موقعیتی آماده باشند.

کلاس آموزش ترکی استانبولی مبتدی A1 سه روز در هفته گروهی (نیمه فشرده)

روزهای برگزاری این کلاس ها شنبه – دوشنبه – چهارشنبه (زوج) می باشد و هر جلسه ۹۰ دقیقه زمان می برد. هر ترم در این کلاس ها ۵ هفته زمان می برد. کل سطح A1 در سه ترم پوشش داده می شود و بنابراین شما می توانید با کتاب های Yedi İklim در کلاس ها ۳ روز در هفته کل سطح A1 را در ۳٫۵ ماه به اتمام برسانید.

هزینه این کلاس ها از آنجا که به صورت گروهی هستند بسیار مناسب است و شما را به سرعت برای اهداف مختلف همانند مکالمه ترکی استانبولی ، آزمون های سفارت ترکیه، آزمون Tomer و یا ادامه تحصیل در ترکیه آماده می کنند.

کلاس آموزش ترکی استانبولی مبتدی A1 تک روز آخر هفته گروهی (عادی)

زبان آموزان می توانند فقط یک روز در هفته (پنجشنبه و یا جمعه) در جلسات ۱۸۰ دقیقه ای در کلاس های آموزش ترکی استانبولی شرکت کنند. هر ترم ۷ هفته زمان می برد و کتاب Yedi İklim در ۳ ترم به اتمام می رسد. بنابراین کل سطح A1 در این کلاس ها ۵٫۵ ماه زمان نیاز دارد.

سرعت مناسب این کلاس ها، آزاد بودن زبان اموز در روزهای هفته و هزینه مناسب از مزایای کلاس های گروهی تک روز هفته می باشند.

کلاس خصوصی آموزش ترکی استانبولی مبتدی A1

آموزش خصوصی ترکی استانبولی گزینه ای است که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. این کلاس ها فشرده ترین کلاس ها ممکن هستند. هر جلسه در این کلاس ها ۹۰ دقیقه می باشد. زمان و روز برگزاری این دوره ها به صورت کامل در اختیار زبان آموز می باشد و منعطف با نیاز های زبان اموز است.

اگر می خواهید در مدت زمان بسیار کوتاه و سریع به مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا مهاجرت و ادامه تحصیل در ترکیه بپردازید بهترین گزینه شما کلاس ها خصوصی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد.