کلاس آموزش زبان چینی مبتدی A1

زبان :
چینی
سطح :
مبتدی
فشردگی (روزهای کلاس) :
عادی (2 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
مکالمه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان بهترین موسسه آموزش زبان چینی در ایران با داشتن اساتیدی مجرب و Native کلاس های آموزش زبان چینی را برگزار می کند. در کلاس های چینی تمرکز اصلی بر روی مکالمه زبان چینی است اگرچه سیستم نوشتاری زبان چینی به صورت Pinyin نیز آموزش داده می شود تا زبان آموزان بتوانند این مهارت خود را نیز ارتقا دهند. کتاب هایی که برای آموزش زبان چینی آموزش داده می شوند کتاب های ۳۰۱ Conversational Chinese می باشد که در مدت زمان بسیار سریع سطح زبان آموزان را در زبان چینی بالا می برد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان چینی را در کلاس ها متفاوتی برگزار می کند که بسته به فشردگی و روزهای برگزاری متفاوت هستند. در زیر می توانید انواع کلاس آموزش زبان چینی مبتدی A1 را ببینید.

کلاس آموزش زبان چینی مبتدی A1 گروهی دو روز در هفته (عادی)

روزهای برگزاری این کلاس ها یکشنبه و سه شنبه می باشد و هر جلسه ۹۰ دقیقه می باشد. هر ترم در این کلاس ها ۵ هفته زمان می برد. این کلاس ها برای کسانی که دوست دارند در روزهای داخل هفته و بعد از ساعات کاری خود در کلاس شرکت کنند بسیار مناسب است. آموزش زبان چینی در این کلاس ها از سرعت مناسبی برخوردار است و هزینه بسیار مناسب این کلاس ها برای زبان آموزان از مزایای کلاس گروهی است.

کلاس آموزش زبان چینی مبتدی A1 گروهی تک روز آخر هفته

شما می توانید کلاس های آموزش زبان چینی را در یکی از روزهای آخر هفته (پنجشنبه و یا جمعه) برگزار کنید. جلسات این کلاس ها ۱۸۰ دقیقه ای می باشد و هر ترم ۵ هفته زمان می برد. از مزایای این کلاس ها می توان به هزینه و سرعت مناسب و عدم حضور زبان آموز در روزهای در هفته در آموزشگاه اشاره کرد.

کلاس خصوصی آموزش زبان چینی مبتدی A1

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد گزینه برگزاری کلاس های خصوصی زبان چینی را به زبان آموزان ارائه می دهد. در این کلاس ها به صورت بسیار فشرده و سریع زبان آموزان برای انواع اهداف مختلف آماده می شوند. آمادگی برای مکالمه زبان چینی و همچنین دوره های تخصصی تری همانند آموزش زبان چینی تجاری را می توان به سرعت در این کلاس ها پیگیری کرد. هر جلسه در این نوع کلاس ها ۹۰ دقیقه می باشد و زبان آموزان می توانند در آموزشگاه و یا منزل و یا محل کار خود این کلاس ها را برگزار کنند.