شیوه‌های خلاقانه و جالب برای یادگیری زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شیوه‌های خلاقانه و جالب برای یادگیری زبان اسپانیایی را برایتان بیان می کند. پس با ما باشید.

شیوه‌های خلاقانه و جالب برای یادگیری زبان اسپانیایی
شیوه‌های خلاقانه و جالب برای یادگیری زبان اسپانیایی

۱- یک رفیق مکاتبه‌ای دلخواه پیدا کنید

چیزی ذاتاً اسرارآمیز درباره‌ی داشتن یک رفیق مکاتبه‌ای که در سوی دیگر دنیا زندگی کند، وجود دارد- کسی که هرگز شخصاً او را ندیده‌اید!

با اینکه این مفهوم شاید در یک دهه پیش عجیب می‌بوده است، امروزه کاملاً نرمال است که با غریبه‌ای به صورت آنلاین روبرو شوید و رفاقت را بنا کنید. در حقیقت می‌توانید از طریق پیدا کردن یک رفیق مکاتبه‌های به صورت آنلاین، اسپانیایی (یا هر زبان دیگری) یاد بگیرید. وبسایت‌هایی وجود دارند که مخصوصاً برای کمک به شما در یافتن شرکای زبانی طراحی شده‌اند.

۲- در شهر محل سکونت خود به یک باشگاه زبان ملحق شوید

آیا به دنبال ملاقات حضوری با مردم و یادگیری چگونگی صحبت کردن به اسپانیایی با افراد هم ذهن خود هستید؟ سایت Language meetups می‌تواند اولویت انتخاب شما باشد. با استفاده از وبسایت‌هایی مانند Meetup می‌توانید جلسات مبادله‌ی زبانی را در شهر محل سکونت خود پیدا کنید؛ چه در نیویورک سیتی زندگی می‌کنید یا شهری کوچک.

۳- با دوستانتان به یک رستوران اسپانیایی بروید و به اسپانیایی سفارش دهید

آیا دوستدار غذا هستید؟ آیا جستجوی رستوران‌های خارجی و تجربه کردن غذاهای لذیذ از سرتاسر دنیا را دوست دارید؟ چرا اسپانیایی را در عمل یاد نگیرید؟ از Yelp.com برای جستجوی غذاهایی که مخصوص کشورهای اسپانیایی‌زبان هستند، استفاده کنید. ما به شخصه غذای tapas از اسپانیا و asado از آرژانتین را با لیوانی نوشیدنی malbec از آرژانتین، پیشنهاد می‌کنیم.

۴- با دوستانتان به صورت آنلاین اسکرابل بازی کنید

اسکرابل یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کلمه‌ای در دنیاست. بسیاری از ما در حالیکه آن را در زبان مقصدمان بازی می‌کردیم بزرگ شدیم و راهی جالب و عالی برای به جنب و جوش انداختن مغزتان است. امروزه می‌توانید آن را حتی بر روی دسکتاپ یا تلفن همراه هوشمند خود با دوستانتان و به صورت آنلاین بازی کنید. اگر دوستانی ندارید که بخواهند به اسپانیایی بازی کنند، شدیداً پیشنهاد می‌کنیم که آن را با سایر گویشوران بومی بازی کنید و ببینید بازی‌تان در مقابل آن‌ها چگونه است! اگر می‌خواهید بدانید که در کدام وبسایت بازی کنید به POGO سر بزنید.