خلاقیت در آموزش زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد طراح خلاقانه ترین کلاس های آموزش زبان انگلیسی در ایران است. تنوع دوره های ما به حدی است که حتی کسانی که در رشته حقوق بین الملل و یا مهندسی IT درس می خوانند می توانند در دوره ویژه خود آموزش ببینند. اما خلاقیت در آموزش زبان برای ما یک گزینه نیست بلکه یک الزام تعهد آور است. برخی از این خلاقیت ها را می توانید شما هم تجربه کنید و با سیستم های که خلاقیت در آموزش زبان را گسترش می دهند.

خلاقیت در آموزش زبان
خلاقیت در آموزش زبان

نوشتن سناریو و ساخت فیلم به زبان انگلیسی

یکی از تکنیک هایی که برای آموزش موثر زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می گیرد پرورش سیستم نوشتن به زبان انگلیسی می باشد. زبان آموز به عنوان یک نویسنده حرفه ای در نظر گرفته می شود و یک سناریو می سازد. دیگر زبان آموزان باید در آن فیلم بازی کنند. شاید باورش سخت باشد اما پیشرفت بسیار زیادی در زبان اموزانی که این کار را می کنند صورت می گیرد.

دوبله کردن

آیا تا به حال فکر کرده اید اگر قرار بود دقیقا دیالوگ های یک بازیگر را همزمان با او بیان می کردید تا چه قدر می توانستید موفق باشید. یکی از روش های خلاقیت در آموزش زبان دوبله کردن و یا بیان جملات یک بازیگر است. این کار حافظه زبان آموزان را تقویت می کند ، دایره کلمات را گسترش می دهد و همزمان دو مهارت Listening و  Speaking  را بهبود می دهد.

ترجمه همزمان

از زبان اموزان خواسته می شود که به چند گروه سه نفره تقسیم شوند. نفر اول در گروه باید به زبان انگلیسی صحبت کند. نفر دوم که نقش مترجم را دارد باید این جمله ها را برای شخص سوم به فارسی بازگو کند. بعد از مدتی می توان نقش زبان آموزان را تغییر داد.

این روش ها تنها بخشی از متد هایی است که در استفاده از خلاقیت در آموزش زبان استفاده می شود. برای شرکت در کلاس ها با ما تماس بگیرید.