آموزش زبان کرواسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در سال ۲۰۱۵ میلادی به عنوان اولین موسسه برای آموزش زبان کرواسی  Croatian ( Hrvatski) در ایران دپارتمان تخصصی را برای این زبان ایجاد کرده است.

آموزش زبان کرواسی
آموزش زبان کرواسی

زبان کرواسی ( کروات )

کشور کرواسی که حدود ۵٫۵ میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده است دارای زبان رسمی کرواسی است. این زبان یکی از زبان های مورد تایید اتحادیه اروپا است. این زبان در کرواسی ، بوسنی و هرزگوین و صربستان مورد استفاده قرار می گیرد. قدیمی ترین متونی که از این زبان پیدا شده است مربوط به قرن ۱۱ میلادی است.

اگر چه به دلیل مهاجرت زیاد جمعیت های قابل توجهی در کشور هایی همانند اتریش و ایتالیا وجود دارند که به زبان کرواسی سخن می گویند.

در کلاس های آموزش زبان کرواسی موسسه زبان ایران آکسفورد از اساتید Native و کروات استفاده می شود که باعث می شود شما بتوانید خصوصیات منحصر به فرد این زبان را بهتر درک کنید.

اگر دوست دارید اطلاعات محدودی از این زبان به دست بیاورید تا بتوانید حدس بزنید که آیا این زبان را دوست دارید یا نه می توانید به وب سایت learn-creation سری بزنید و با اصطلاحات بسیار پایه این زبان آشنا شوید.

در سال های اخیر به دلیل اینکه اینکشور جزوی از اتحادیه اروپا است و معمولا قوانین مهاجرتی راحت تری برای تحصیل و یا زندگی دارد بسیاری از افراد قصد مهاجرت و یا تحصیل در این کشور را دارند. به همین دلیل اولین و مهم ترین مسئله ای که آنها را تحت تاثیر قرار می دهد یادگیری زبان کرواسی است. اما نبود منابع خوب و اساتید مناسب دغغه بسیاری از زبان آموزان بوده است. اما از این پس می توانید در کلاس های یادگیری زبان کرواسی ایران آکسفورد شرکت کنید و به راحتی و با اطمینان بتوانید از آن لذت ببرید. برای این کار با ما تماس بگیرید.