مکالمات روزمره ترکی استانبولی

مکالمات روزمره ترکی استانبولی
شاید شما از زمانی که از خواب بلند می شوید یک سری مکالمات را به صورت تکراری و روزمره انجام می دهید. شاید دانستن این مکالمات تا حدودی بتواند شما را در برقراری ارتباط با دیگران کمک کند. دانستن مکالمات روزمره ترکی استانبولی به شما فرصت می دهد تا ساختار های گرامری زبان ترکی استانبولی را بهتر بشناسید. شاید اگر زبان ترکی استانبولی را تا حدودی یاد گرفته باشید ، از اینکه چه ساختاری نسبت به موقعیت شما قابل استفاده است بسیار دشوار است . در دوره های آموزش مکالمات روزمره ترکی استانبولی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید به اهداف زیر دست پیدا کنید:
جرات این را پیدا کنید که در تمام موقعیت هایی که نیاز به مکالمه ترکی استانبولی روزمره دارید شرکت کنید.
با توجه بیشتر بر روی مهارت Speaking شما ، بتوانید نظرتان خودتان را خوب بیان کنید.
در موقعیت های آشنایی هم چون احوالپرسی ، جلسات ادارای ، معرفی کردن خود ، خرید ، درخواست قیمت ، سفارش کالا و خدمات ، پرداخت صورتحاب ها ، مسافرت ، موقعیت های آشنا هم چون فرودگاه ، مراکز خرید و … بتوانید از زبان خود به راحتی استفاده کنید.
معمولا افرادی که با کشور ترکیه در حال داد و ستد هستند نیاز دارند که در معاملات خود از زیر و بم قرارداد های آگاه شوند. شاید شما هم همانند بسیاری از افراد دوست نداشته باشید که دیگران از شرایط قرارداد شما آگاه شوند و یا بتوانند در آن دخل و تصرفی داشته باشند. داشتن مترجم زبان ترکی استانبولی شاید تا حدودی کمک کننده باشد اما متاسفانه نمی تواند تمامی نیاز های شما را برطرف سازد. اگر شما هم جزو این دسته هستید پس می توانید در دوره های مکالمه روزمره ترکی استانبولی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید. با تماس با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد از تمامی شرایط دوره اطلاع پیدا کنید.