آموزش زبان روسی به فارسی

آموزش زبان روسی به فارسی

italian-turkish-chinese-russian-language-learning

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان روسی در ایران است که این دوره ها را با ارائه مدرک بین المللی خود برای زبان آموزان بسیار مفید می کند. در کلاس های آموزش زبان روسی ایران آکسفورد استفاده از اساتید مجرب و Native سرلوحه کار می باشد. اما در برخی اوقات شما نیاز به آموزش زبان روسی به فارسی دارید. یعنی برخی از اصطلاحات را باید سریعا به فارسی برگردانید و یا در شرایطی هستید که نمی توانید در کلاس های آموزش زبان روسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید . در این مطلب راه هایی را برای ترجمه سریع برخی اصطلاحات و یا آموزش زبان روسیه به فارسی دست پیدا کنیدهر چند به شما پیشنهاد می کنیم حتما به صورت اصولی و در کلاس های زبان روسی این زبان را از پایه یاد بگیرید.

  • Google Translate

اگر دسترسی به اینترنت دارید بهترین روش آموزش زبان روسی به فارسی ( ترجمه اصطلاحات ) استفاده از این وب سایت می باشد. سرعت این وب سایت و هم چنین ترجمه نسبتا دقیق آن باعث می شود که شما اگر در موقعیت بدی قرار داشته باشید بتوانید تا حدودی نیاز خود را بر طرف کنید.

  • Bing Translator

این سایت نیز در آموزش زبان روسی به فارسی و ترجمه اصطلاحات بسیار قوی عمل می کند. نکته جالب در مورد Bing Translator این است که اپلیکیشن موبایل این وب سایت می تواند متونی که به صورت عکس هستند را نیز ترجمه کند. یعنی اگر شما با دوربین موبایلتان بر روی یک تصویر حاوی کلمات اشاره کنید می توانید سریعا معانی آنها را نیز بر روی همان تصویر ببینید.

اما زبان آموزانی که به دنبال یادگیری زبان روسی به فارسی به صورت خود آموز هستند می توانند به مطالب سایت موسسه زبان ایران آکسفورد مراجعه کنند که بخشی از گرامر و صرف فعل های زبان روسی را با توضیحات فارسی قرار داده است.