همه جزییات لیسینیگ تافل و تکنیک های آن را ببنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب کاری می کند که شما همه جزییات لیسینیگ تافل و تکنیک های آن را ببنید . پس با ما همراه باشید تا حرفه ای ترین روش های آموزش تافل را تجربه کنید.

همه جزییات لیسینیگ تافل و تکنیک های آن را ببنید
همه جزییات لیسینیگ تافل و تکنیک های آن را ببنید

پس همه جزییات لیسینیگ تافل و تکنیک های آن را ببنید :

موقع گوش کردن به یک مکالمه، کاغذ خود را به ۲ ستون تقسیم کنید، یکی برای هر فرد که در فایل صوتی در حال صحبت کردن هستند ( معمولا دو نفر به صورت دیالوگ در حال صحبت هستند) . این به شما کمک خواهد کرد تا یادداشت های خود را سازمان دهی شده نگه دارید، و موقعی که در روز امتحان تحت محدودیت زمانیِ جدی کار می کنید، پیدا کردن جواب سوالات را راحت تر می کند.

موقعی که با هر نوع لیسنینگ که بیش از یک گویشور دارد، کار می کنید، اغلب شخص دیگر با اعلام موافقت، تصدیق یا حمایت خود؛ گیج شدن یا فقدان وضوح؛ یا رد کردن یا مخالفتِ خود جواب می دهد.
به یاد داشته باشید که به هر دوی محتوا و لحن توجه داشته باشید. به محض این که شخصی با عقیده ی قوی مثبت یا منفی جواب می دهد، از یک سمبل سریع برای ضبط این استفاده کنید. من استفاده از یک نشانه یا علامت منها را قبل از یادداشت کردن برای اطلاعات دیگر جواب را توصیه می کنم.

وقتی نوبت سخنرانی ها می شود، سه نوع اصلی وجود دارد که می توانید در روز آزمون با آنها مواجه شوید. ممکن است سخنرانی را بشنوید که تنها یک استاد صحبت می کند، سخنرانی با مداخله ی دانشجویان یا کلاسی یا حالت سمینار.

یک دوره ی سمینارگونه خیلی محتمل نیست، اما اگر استاد شنوندگان را باخبر سازد که این یک کنفرانس است، آماده باشید تا صدای چند گوینده را بشنوید و صدای استناد را بشنوید که به جای دادن قسمت اعظم اطلاعات، دانشجویان را راهنمایی می کند.

با کنفرانس های حاوی تعاملات دانشجویان همانطوری برخورد کنید که با مکالمان برخورد می کنید، در نظر داشته باشید که استاد چگونه پاسخ می دهد، به پاسخ های ارائه شده توسط دانشجویان به طور مثبت یا به طور منفی برخورد می کند؟ اجازه دهید پاسخهای استاد یا دانشجویان راهنمای یادداشت برداری شما باشد. این پرسش ها می تواند مانند عنوان باشند که در وقت مناسب دوباره به پیدا کردن سریع اطلاعات از یادداشتهای شما کمک می کند.

سخت ترین نوع سخنرانی برای یادداشت برداری آنهایی هستند که فقط یک گوینده دارند. استاد غالباً نکته ی اصلی را در چند جمله ی اول معرفی می کند. مطمئن باشید که به صورت فهرست یادداشت بر دارید (چراکه آنها به سادگی به سؤالات چند گزینه ای تبدیل می شوند)

پس برای یادگیری بهتر حتما در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید.