آیا یادگیری زبان فرانسه ارزان هم وجود دارد؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز یک سوال را بررسی می کند. اینکه آیا یادگیری زبان فرانسه ارزان هم وجود دارد؟ بله. این کار را بسیاری از سایت ها و منابع انجام می دهند. اما چگونه؟ ما به شما چند مثال را نشان می دهیم.

آیا یادگیری زبان فرانسه ارزان هم وجود دارد؟
آیا یادگیری زبان فرانسه ارزان هم وجود دارد؟

اما آیا یادگیری زبان فرانسه ارزان هم وجود دارد؟

واقعاً این طور است؟ حقیقت این است که اگر شما بخواهید گران باشد، آن وقت بله، به طور مسلم می تواند این طور باشد. اما اگر شما شما حساب درآمد و خرج خود را می کنید، روش های هوشمندانه تری برای یادگیری زبان وجود دارند. و تمام این یادگیری در وب جهان گستر شروع می شود که جالب و به طور شگفت انگیزی کمک کننده است. برای مثال این وبسایت را در نظر بگیرید. وبسایت Talk in French منابع رایگان زیادی را در وبلاگ ما ارائه می کند.

مواردی همچون نکاتی درباره ی چگونگی یادگیری فرانسوی، منابع گرامر، لیست های لغات یا موضوعات فرهنگی باشد، مطمئن شوید که آرشیوها را به همراه آخرین مقالات چک کنید تا محتوای واقعاً مفیدی دریافت کنید. موقعی که شما در خبرنامه ثبت نام می کنید، به لیست رو به افزایش منابع رایگانی دسترسی پیدا می کنید که تمام جنبه های یادگیری فرانسوی را پوشش می دهد – از تلفظ گرفته تا گرامر، لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ، و اسپیکینگ. منابع صوتی رایگانی هم وجود دارند که شما به آن ها گوش کنید. در این مورد به من اعتماد کنید: این به طور مسلم بیش ترین پکیج رایگان یادگیری فرانسوی است که شما آنلاین با آن روبه رو می شوید.

موقعی که شما حساب های رسانه ی اجتماعی Talk in French را دنبال می کنید، به لغات روزانه و همچنین منابع رایگان خیلی زیادی دسترسی پیدا می کنید.

شگفت انگیز است؟ یقین داشته باشید که همین طور است. بیش تر این چیزها، تقریباً ۹۰% از منابع یادگیری، رایگان هستند. بدون هیچ قید و شرطی است. اما اگر شما برای یادگیری فرانسوی خود کمک بیش تری لازم دارید، کتاب های الکترونیکی Talk in French برای شما هستند.

در این جا روش های بیش تری درباره ی چگونگی یادگیری یک زبان جدید با توجه به حساب درآمد و خرج خود وجود دارد:

  • دایره ی لغات خود را با اپلیکیشن های رایگان زبان مانند duolingo و memrise افزایش دهید.
  • به موسیقی فرانسوی گوش کنید. در این جا لینکی با بیش از ۶۰۰ آهنگ رایگان فرانسوی با ترانه وجود دارد.
  • به پادکست های زبان فرانسوی گوش کنید.
  • به کتاب خانه ی محلی خود سر بزنید.
  • فیلم های فرانسوی تماشا کنید (همچنین در این وبسایت لیستی از فیلم های فرانسوی پیشنهاد شده را بررسی کنید).
  • برای گپ زدن با زبان آموزان فرانسوی دیگر و تمرین فرانسوی نوشتاری خود از وبسایت هایی مانند iTalki یا Livemocha استفاده کنید.