دانلود منابع صوتی زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سایت هایی برای دانلود منابع صوتی زبان فرانسه اشاره می کند که بسیار مفید خواهند بود. پس برای آموزش زبان فرانسه بهتر حتما این سایت ها را در گوگل جستجو کنید و از آنها بهره ببرید.

دانلود منابع صوتی زبان فرانسه
دانلود منابع صوتی زبان فرانسه

دانلود منابع صوتی زبان فرانسه را از این سایت ها انجام دهید:

شما می توانید با استفاده از اینترنت و کتاب ها بسیاری از گرامر فرانسه را یاد بگیرید، اما اگر می خواهید قادر باشید تا صحبت بقیه را متوجه شوید و دیگران صحبت شما را بفهمند، باید روی مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ خود کار کنید. منابع صوتی فرانسه زیر می توانند کمک کننده باشند.

Ultimate French

اگر شما واقعاً به یادگیری زبان فرانسه متعهد هستید، مجموعه های Ultimate French عالی هستند. هر کدام از این برنامه ها شامل هشت ساعت درس و ۴۰۰ صفحه کتاب است و معادل دو سال کامل از تحصیلات سطح کالج است. چهار تا از نوارها با کتاب استفاده می شوند در حالی که چهار تای دیگر را می توان موقع رانندگی، آشپزی و غیره گوش کرد. از بین سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته یکی را انتخاب کنید.

Savoir Dire, by Diane Dansereau

یک دوره ی کامل درباره ی تلفظ و آوای زبان فرانسه با توضیحاتِ جزئی درباره ی هر حرف و صدای فرانسه، مقایسه ی صداهای انگلیسیِ آمریکایی و فرانسه، و خیلی چیزهای بیش تر. اگر شما می خواهید تلفظ خود را تقویت کنید، این کتاب و نوار مورد استفاده تان است (شما می توانید مجموعه ی کامل را بخرید یا کتاب و نوارها را به طور جداگانه خریداری کنید). فقط به زبان فرانسه.

Pimsleur French

در سطوح مختلفی قابل دسترس است، این برنامه برای آموزش زبان فرانسه به شما در جلسات ۳۰ دقیقه ای طراحی شده است. تکرار زیادی را شامل می شود تا مطمئن شوید که متوجه می شوید و می توانید از آن چه که می شنوید، استفاده کنید. اگر شما درباره ی یادگیری زبان فرانسه جدی هستید این ارزش هزینه اش را دارد.

Michel Thomas Speak French For Beginners

یک برنامه ی “بدون کتاب” که شامل هشت ساعت درسِ صوتی روی سی دی است. این یک برنامه ی عالی برای هر کسی است که فقط به برقراری مکالمه ی فرانسه علاقه دارد.

Complete Course – Living Language

این برنامه ی پر فروش برای آموزش یا کمک به شما در به یاد داشتن اصول مکالمه ی فرانسه طراحی شده است. یک دیکشنریِ ۲۰۰۰۰ لغتیِ فرانسه/انگلیسی/فرانسه هم شامل می شود. چهار درسِ اول به تلفظ اختصاص داده شده اند، و شما از آن جا به طرف سلام و احوالپرسی، افعال، و خیلی از مفاهیم بیش تری می روید که برای برقراری مکالمه ی پایه به زبان فرانسه مهم است.