یادگیری آسان زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تا سال ۲۰۱۶ به عنوان بزرگترین موسسه آموزش زبان اسپانیایی ایران بوده است که این دوره ها را به صورت تخصصی برگزار می کند. یادگیری آسان زبان اسپانیایی شعار موسسه ما می باشد و به زبان آموزان این امکان را می دهیم که در طول مدت ترم های زبان اسپانیایی به راحتی و بدون اینکه خودشان متوجه باشند پیشرفت سریع را تجربه کنید.

یادگیری آسان زبان اسپانیایی
یادگیری آسان زبان اسپانیایی

بخش شنیداری  Listening در زبان اسپانیایی از همه دشوار تر است.

شما به محض شنیدن یک شخص در حال صحبت کردن به زبان اسپانیایی ، مخصوصا اگر شخص از کشور های آمریکای جنوبی باشد به یک مسئله بسیار توجه می کنید. اینکه چرا این افراد انقدر سریع صحبت می کنند.

شاید این مشکل در ابتدا هیچ راه حلی نداشته باشد و شما فکر کنید که هیچ راهی جز عادت کردن به آن ندارید. اما این طور نیست. یکی از راه حل های جادویی برای این کار ” ارتباط آنچه می شنوید با نوشتار است ” . باید ذهنتان را عادت دهید در مدت زمان بسیار کوتاه هر چه را می شنوید در ذهنتان همانند دستگاه تایپ بنویسد. کم کم بعد از مدتی کلمه ای را که می شنوید به صورت نوشتاری در جلوی چشمانتان ببینید.

یادگیری آسان زبان اسپانیایی با استفاده از همه ابزار ممکن

هر چیزی که فکرش را بکنید می توانید برای یادگیری آسان زبان اسپانیایی استفاده شود. ما از فیلم ها ، سریال ها ، آهنگ ها و حتی از موبایل و کامپیوتر های شما برای آموزش زبان اسپانیایی استفاده می کنیم. شما زبان تمام سیستم های خود اعم از موبایل ، کامپیوتر گرفته تا تبلت ها و … را به زبان اسپانیایی تغییر می دهید. معلمین ما به شما برچسب هایی را می دهند تا بر روی تمام وسایل اتاق خود بزنید. تقریبا شما در زبان اسپانیایی غرق می شوید.

برای آموزش آسان زبان اسپانیایی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.