قدم های آسان برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که چگونه با قدم های آسان برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی را تجربه کنید. پس برای بهبود دایره لغات انگلیسی خود با ما همراه باشید.

اما برای قدم های آسان برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی این کارها را انجام دهید:

قدم های آسان برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی
قدم های آسان برای یادگیری کلمات زبان انگلیسی

۱٫ با گام های بچگانه شروع کنید
پیشرفت دایره ی لغات شما فقط درباره ی یادگیری لغات بزرگ و تجملی نیست. از آغاز شروع کنید و لغات مورد استفاده ی رایج و ساده ی انگلیسی را به عنوان قسمتی از مکالمه ی روزانه ی خود تمرین کنید. برای مثال، رهبری کردن، خدمت کردن، رفتار کردن، ادغام کردن، حمل کردن و غیره. جملات مورد استفاده ی رایج-
A) ‘Take your bag along with you.’
شما می توانید جمله ی زیر را جایگزین این جمله کنید
B) ‘Carry your bag along with you.’
جمله ی A اصلا غلط نیست اما شما همچنین می توانید آن را به طور متفاوتی مانند جمله ی B بگویید و شما با تغییر، چیزی تازه را در روش ابراز افکارتان به وجود می آورید.

۲٫ آن را با علاقه ی خود ترکیب کنید
بهترین یادگیری، یاد گرفتن سرگرم کننده است. موقعی که شما با تمرکز کامل اطلاعات را می پذیرید، اطلاعات در حافظه ی تان حفظ می شوند. حیطه ی علاقه تان یا سرگرمی شما مناسب ترین گزینه است که می توانید لغات جدید بیاموزید. برای مثال، موقع تماشای سریال های تلویزیونی، ویدئوهای جالب یا فیلم. اگر شما خواندن کتاب را دوست دارید، پس تعدادی از کتاب های گرامر و لغت انگلیسی را در زمان مطالعه ی خود شامل کنید که حاوی تمرین هایی باشد که شما را به طور یکنواخت به طرف این بازی یادگیری لغات جدید متمایل کند.

۳٫ تعدادی اصطلاح بیاموزید
خود را در یادگیری اصطلاحات جدید که اولا رایج هستند، رها کنید و تعدادی عبارات غیر عادی هم بیاموزید تا قادر باشید برای کاربرد آن ها را جملات وجه تمایز قائل شوید. یک فعالیت جالب هم وجود دارد که شما از طریق آن می توانید با انواع متفاوت اصطلاحات آشنا شوید، هر کدام از ما در زبان بومی خود تعدادی اصطلاحات جالب داریم که تلاش می کنیم تا به دنبال اصطلاح مشابه آن در لغات انگلیسی بگردیم.

۴٫ همه چیز بخوانید
راحت باشید! راحت باشید! با گفتن قضیه ی حمل کتاب به همه جا و مانند یک خوره خواندن قصد ترساندن شما را ندارم. از این که همه جا بخوانید منظورم این بود که هر چه به چشمتان آمد را بخوانید مانند نوشته ی روی دیوار، پوستر، روزنامه، آگهی و غیره تا بتوانید انواع مختلف افکار و ایده ها را بیاموزید.