یادگیری موثر زبان چینی ماندرین

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بزرگترین مرکز آموزش زبان چینی با ارائه مدرک معتبر در ایران یادگیری موثر زبان چینی ماندرین را با روش های زیر قابل دسترس تر می داند. برای آشنایی با این روش ها تا انتهای متن با ما باشید.

یادگیری موثر زبان چینی ماندرین
یادگیری موثر زبان چینی ماندرین

نحوه یادگیری موثر زبان چینی ماندرین

۱- معلم خصوصی مناسب را برای خود برگزینید.

اگرچه ما همیشه کلاس گروهی را پیشنهاد اول می دانیم اما بسیاری  از دانش آموزان موافق بودند که آموزش یک به یک مؤثرتر است مخصوصاً اگر با معلمی باشد که با وی احساس راحتی می‌کنید.

برای کسب بیشترین نتیجه از تجربه‌ی خود به خاطر داشته باشید که اگر معلم در مورد هرچه که می‌گویید موافقت کرده و سرش را به نشانه‌ی موافقت تکان دهد، شاید یک جای کار لنگ می‌زند. ممکن است نشانه‌ی این باشد که واقعاً به تلفظ شما توجه نمی‌کنند!

یک معلم خصوصی خوب می‌تواند ارزشی بزرگ اضافه کند و عاقلانه است مرتبا! سؤالاتی بپرسید از قبیل: آیا آن را درست گفتم یا آیا به نظر کاملاً درست نیامد؟ آیا عبارت دیگری مرتبط با این موضوع وجود دارد که باید بدانم؟ آیا می‌توانم این را به نحو دیگری بیان کنم؟

احتمالاً اگر دو یا تعداد بیشتری معلم خصوصی داشته باشید خواهید دید که یکی از آ‌ن‌ها شما را بهتر از دیگری نصیحت و اصلاح می‌کند. همچنین با داشتن چندین معلم در معرض گستره‌ی تنوع وسیع‌تری از لهجه‌های مختلف و شیوه‌های بیان چیزها قرار می‌گیرید.

۲- با انتخاب منابع و شیوه‌ی درست جلو بیفتید.

یک جنبه‌ی دیگر از تحقیقات اخیر نشان داد که برخی مردم ترجیح می‌دهند با کتاب‌ها آموزش بگیرند، درحالیکه سایرین مشتاق‌تر هستند که از اپلیکیشن‌های آموزشی متفاوت در اینترنت استفاده کنند. هر فرد راه‌های مختلفی برای کسب موفقیت در یادگیری صحبت به زبان چینی دارد. برای مثال برخی از وبلاگ نویسان متوجه شدند که بازی‌های کامپیوتری به این معناست که نیاز دارند یکسری لغات و عبارات به خصوص چینی را یاد بگیرند تا به آن‌ها کمک کند از مرحله‌ی بعدی بازی عبور نمایند.

از آنجا که هیچ ابزار و / یا منابعی وجود ندارد که موفقیت شما را تضمین کند، غالباً مسئله‌ی آزمون و خطاست و اینکه ببینید کدامیک بیشتر مناسب شخصیت شما هستند.

خواه زبان‌‌آموزی مبتدی یا پیشرفته هستید، چرا در اینترنت نگاهی به تحقیقات درباره‌ی یادگیری زبان چینی نمی‌اندازید و فهرستی عالی از منابعی که می‌توانید از میانش انتخاب کنید، تهیه نمی‌نمایید؟