انگلیسی برای مدیران ارشد

انگلیسی برای مدیران ارشد
اگر شما هم از مدیران ارشد هستید و یا از مدیران شرکت های بین المللی هستید حتما می دانید که بسیاری از ابعاد زندگی شما با افراد عادی متفاوت است. کلاس آموزش انگلیسی برای مدیران ارشد در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز دوره ای کاملا متفاوت است که به نحو احسن انگلیسی برای مدیران ارشد را ارائه می دهد.

انگلیسی برای مدیران ارشد
انگلیسی برای مدیران ارشد

بخش مدیریت و انگلیسی تجاری ما از متخصصینی تشکیل شده است که لینک های بسیار قدرتمندی بین زبان انگلیسی و مدیریت را تشکیل داده اند. دوره های انگلیسی برای مدیران ارشد کلاس های بسیار مفیدی برای کارمندان ، مدیران و حتی دانشجویان مدیرت اجرایی و یاد مدیریت بازرگانی است که قصد ورود به بازار کار مدیریت را دارند. در کلاس های انگلیسی برای مدیران ارشد انگلیسی با رویکرد مدیریتی و تجاری ارائه می شود که شامل موارد زیر می شود:
چانه زنی و جلسات اداری negotation and Meeting
مکالمات تجاری Business Communication
مکاتبات اداری Business coresponace
ایفای نقش های تجاری Business role play
مهارت های ارائه در کنفرانس ها Business presentation skills
بخش های بالا بیشتر شامل انگلیسی تجاری می شود و مهارت های زیر مربوط به بخش مدیریتی دوره انگلیسی برای مدیران ارشد می باشد:
پروژه های مدیریتی management projects
تکنیک های مدیریتی و فروش و بازاریابی Sales techniques
ارائه خدمات مناسب به مشتریان Good customer service
رهبری و مدیریت تیم و نحوه تشکیل تیم Building an effective team
کلاس های مارکتینگ Marketing Courses
نحوه تطابق تکنیک ها با فرهنگ های مختلف Tailor made techniques for different cultures
در دوره انگلیسی برای مدیران ارشد سعی می شود از مدیران موفق و مدرسین مجرب استفاده شود تا بتوانیم تمام چیزی که برای فعالیتی بین المللی دارید برایتان به ارمغان بیاوریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های انگلیسی برای مدیران ارشد با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.