کلاس زبان انگلیسی

انواع کلاس زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین برند آموزش زبان در ایران در کلاس زبان انگلیسی در تهران خود مشخصه هایی بی بدیل را در استاندارد های بین المللی دارد که زبان آموزان را برای لذت بردن از آموزش زبان انگلیسی آماده می کند. ما معتقدیم رواشناسی باید مهم ترین نقش را در آموزش داشته باشد. اعتماد به نفس اولین چیزی است که باید به افراد انتقال یابد و ترس از اشتباه صحبت کردن و تمسخر باید کاملا در آنها از بین برود. باید بتوانید حتی در یک کنفرانس علمی سرتان را بالا بگیرید و زبان انگلیسی را در خدمت خود داشته باشید نه اینکه آن را مانعی برای شکوفایی دانش خود بدانید. به یاد داشته باشید یک کلاس زبان خوب به شما یاد می دهد که یادگیری را هیچ وقت ترک نکنید بلکه با آن زندگی کنید.

کلاس زبان انگلیسی
کلاس زبان انگلیسی

کلاس زبان انگلیسی ایران آکسفورد اولین آموزشگاه زبان در ایران می باشد که دوره های آنلاین و رایگان را نیز برای زبان آموزان خود به صورت کارگاه های آموزشی انجام می دهد.

دوره های مکالمه زبان انگلیسی

در این دوره ها که دارای شش گزینه هستند شما می توانید:
آموزش فوق فشرده زبان انگلیسی ، نیمه فشرده و عادی را از نظر فشردگی انتخاب کنید.
انواع کلاس ها از نظر تعداد هم به کلاس های گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی تقسیم می شوند.

کلاس های آزمون های بین المللی زبان انگلیسی

آزمون IELTS

دوره های آیلتس ایران آکسفورد به صورت آموزش تضمینی و با ارائه طرح بیمه آیلتس انجام می شوند. استفاده از اساتید Native و مجرب از شاخصه های این کلاس ها می باشد.

برای دیدن برنامه آموزش آیلتس کلیک کنید

آزمون TOEFL

همانند دوره های آیلتس این دوره ها هم به صورت تضمینی برگزار می شوند.

آزمون های PTE

برگزاری دوره های آمادگی Pearson Test of English در ایران
سایر تست ها : GRE, GMAT, OET و …

تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC

دوره های تربیت مدرس خوب نباید فقط برای زبان آموزان باشد بلکه باید پاسخگوی علاقه کسانی که می خواهند زبان را تدریس کنند هم باشد. دوره های CELTA دقیقا برای این هدف برگزار می شوند.

دوره های Open Discussion

دوست دارید به یک کافه زبان دعوت شوید و فقط صحبت کنید. بدون گرامر و کتاب و .. کلاس Open Discussion ما همین کافه زبان برای شما خواهد بود. پس English Cafe را با Open Discussion ایران آکسفورد تجربه کنید.
For More Information Call: +982188934475 , +982188891669