ترم های زبان انگلیسی ایران آکسفورد

ترم های زبان انگلیسی ایران آکسفورد
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش زبان انگلیسی ترمیک خود دارای ترم های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته می باشد. اما این بازه شامل چندین تقسیم بندی ریز تر می شود که بر اساس سطح های متفاوت تعریف می شوند. در زیر به ترم های زبان انگلیسی به ترتیب اشاره می شود و شما می توانید اطلاعاتی کلی از این دوره ها داشته باشید.

ترم های زبان انگلیسی
ترم های زبان انگلیسی

Starter ( Elementary ) سطح مبتدی
این سطح پایین ترین سطح زبان انگلیسی است. معمولا در این سطح زبان آموز قادر به درک زبان نیست و نمی تواند حتی کوچک ترین مفاهیم و جملات را به زبان انگلیسی بیان کند و یا به سختی جملات کلی و ساده را استفاده می کند. این سطح را می توان شروع یک آموزش کامل دانست. سطح Starter و یا مبتدی ۳ الی ۴ ترم از ترم های زبان انگلیسی کانون زبان ایران آکسفورد را به خود اختصاص داده است و بسته به اینکه زبان آموز تا چه حد مبتدی است در یکی از این دوره ها قرار می گیرد.
سطح Pre Intermediate ( سطح قبل از متوسط )
این سطح بالاتر از مبتدی است و در ترم های زبان انگلیسی حدود ۲ الی ۳ ترم را به خود اختصاص می دهد. در این سطح زبان آموز می تواند از جملات ساده استفاده کند حدود یک تا سه زمان اصلی را در انگلیسی می داند و می تواند از آنها برای توضیح شرایط بهره ببرد.
سطح Intermediate متوسط
در این سطح زبان آموز مقدار مناسبی از واژگان را کسب نموده که مکالمات روزمره را به راحتی انجام دهد. زمان های بیشتری را از گرامر آموزش دیده است و هم چنین می تواند در مورد مفاهیم قابل لمس صحبت کند. اما همچنان نمی تواند در هر موقعیتی از زبان استفاده کند و نکات گرامری بسیاری را که مربوط به سطوح بالاتر هستند نمی داند. این دوره نیز حدود ۳ ترم از سطوح ترم های زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را در بر می گیرد.
سطح Upper Intermediate بالاتر از متوسط
در این سطح شاید حدود ۷۰ % از دانش مورد نیاز زبان آموز تامین شده است. دیگر در هر سه زمان گذشته ، آینده و حال ساختار های اصلی آموزش داده شده اند. دایره واژگان بسیار گسترده تر است اما در سوی دیگر استثنا های زبانی کمتر شناخته شده اند ، هم چنان اشتباهات رایج در زبان اتفاق می افتد و Fluency و Accuracy جای پیشرفت دارند. ۳ ترم الی ۴ ترم نیز به این سطح در ترم های زبان انگلیسی ایران آکسفورد اختصاص داده شده است.
سطح lower Advanced پایه پیشرفته
در این سطح تقریبا زبان آموز به ۹۰ % نکات لازم برای استفاده از زبان انگلیسی دست پیدا کرده است. بیشتر بر روی Accent و یا لهجه کار می شود و هم چنین گرامر های بسیار پیچیده بیان می شوند. تلفط بسیار خوب نیز از اهداف این دوره هاست. ۲ الی سه ترم نیز به این بخش اختصاص داده شده است.
Advanced پیشرفته
در سطح پیشرفته روی نقاط ضعف هر زبان آموز کار می شود . در این سطح زبان آموز حتی می تواند برای دوره های آیلتس ، تافل و .. نیز ثبت نام کند. در دوره های پیشرفته زبان آموز می تواند در مورد هر موضوعی صحبت کند و سطح Listening خوبی را نیز کسب کرده است. در ترم های زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ۳ الی ۴ ترم نیز به این سطح اختصاص داده شده است.