آموزش زبان انگلیسی با کامپیوتر

آموزش زبان انگلیسی با کامپیوتر
با کمک تکنولوژی های جدید یادگیری زبان انگلیسی با کامپیوتر بسیار آسان تر از گذشته شده است. این جملات را شاید بسیار شنیده باشیم اما آیا واقعا آموزش زبان انگلیسی با کامپیوتر امکان پذیر است ؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در تحلیلی علمی سعی می کند معایب و مزایای این نوع از یادگیری را برای شما بیان کند.

آموزش زبان انگلیسی با کامپیوتر
آموزش زبان انگلیسی با کامپیوتر

وقتی شما از واژه رایانه یا کامپیوتر استفاده می کنید باید بدانید که وسعت بسیار زیادی را بیان می کنید اما باید بسیار جزئی تر به آن نگاه کرد.
اولین و مهم ترین دلیل یادگیری یک زبان برقراری ارتباط است. Communication امروزه به عنوان مهم ترین ابزار برای تبادل اطلاعات است و اینترنت بخشی از این فرآیند است. امروزه برنامه های زیادی برای آموزش زبان انگلیسی با کامپیوتر ساخته شده اند که بسیاری از آنها در دستیابی به اهدافشان ناموفق بوده اند. شما باید به یاد داشته باشید که برنامه های آموزش زبان انگلیسی با کامپیوتر که صرفا از رابط نرم افزاری برای ارتباط استفاده می کنند به هیچ عنوان نمی توانند در روند یاگیری تاثیر چشمگیری داشته باشند بلکه فقط به عنوان یک ابزار کمک آموزشی مناسب هستند زیرا مهم ترین عامل زبان یعنی خلاقیت یا Creativity را ندارند.
اما خوشبختانه اینترنت توانسته این مشکل را حل کند. در ارتباط های اینترنتی امروزه شما می توانید فاکتور های مهمی همچون تصویر ، صدا ، متن و .. را ارسال کنید. در یک کلاس زبان واقعی شما با معلمتان چه ارتباط هایی دارید. شاید بتوان مهم ترین آنها را همین سه گزینه بیان کرد. پس اگر در آموزش زبان انگلیسی با کامپیوتر از اینترنت استفاده کنید و یک انسان ( مدرس زبان ، یا یک دوست که زبان اصلی اش زبان انگلیسی است و …) در سمت دیگر باشد می توان گفت که به یکی از موثر ترین روش ها دست یافته ایم. هم اکنون در بسیاری از دانشگاه های دنیا آموزش مجازی بسیاری از رشته ها آغاز شده و بسیار نیز موثر است زیرا محدودیت هایی از قبیل زمان ، مکان و … را از بین برده است.
آموزشگاه زبان انگلیسی ایران آکسفورد علاوه بر برگزاری دوره های حضوری ، برگزار کننده دوره های آموزش زبان مجازی نیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.