آموزش زبان انگلیسی برای جام جهانی فوتبال

آموزش زبان انگلیسی برای جام جهانی فوتبال

اگر شما هم قصد سفر به برزیل و دیدن مسابقات جام جهانی فوتبال را دارید حتما این مطلب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را بخوانید.

در یک پروژه جدید در برزیل تصمیم گرفته شده است به افراد جوان زبان آموزش داده شود تا بتوانند در ارتباط با توریست ها و کسانی که برای دیدن مسابقات جام جهانی فوتبال برزیل آمده اند، فرصت های جدید شغلی پدید آورند.

این دوره آموزش زبان انگلیسی برای جام جهانی فوتبال به صورت مشترک بین دانشگاه کمبریج و چند موسسه آموزشی دیگر برگزار می شود.

درقسمتی از این پروژه برگزاری آزمون های دانشگاه کمبریج برای داوطلبان قرار داده شده است و سطح دقیق زبان آموزان نیز ارزیابی می شود. زبان آموزانی که در این دوره شرکت کرده اند بین ۱۴ تا ۲۴ سال هستند و در این دوره توانسته اند پیشرفت بسیار خوبی را داشته باشند.

به گفته مدیران طرح آموزش زبان انگلیسی برای جام جهانی فوتبال برزیل  سعی شده است که داوطلبان شرکت در این طرح هم بتوانند برای طول جام جهانی و برقرای ارتباط در این دوره آماده شوند و هم برای آینده شغلی خود بتوانند برنامه ریزی داشته باشند.

جالب است بدانید که زبان رسمی کشور برزیل زبان پرتقالی است و به همین دلیل بسیاری از کسانی که به زبان اسپانیایی آشنایی دارند تا حد زیادی می توانند با مردم این کشور ارتباط برقرار کنند. از آنجا که تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل شرکت دارد ، بسیاری از هموطنان ما قصد سفر به برزیل برای دیدن مسابقات دارند می توانند در دروه های فوق فشرده زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، پرتغالی و… آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنند و از یادگیری آن لذت ببرند. برای کسب اطلاعات  بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما در مورد دوره آموزش زبان انگلیسی برای جام جهانی بهره مند شوید.