آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان باید طوری باشد که شما هیچ موقع در استفاده از زبانتان به خودتان شک راه ندهید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته می باشد. آموزشگاه زبان انگلیسی را می توان بدون شک از بهترین آموزشگاه زبان ایران و تهران دانست که دارای افتخارات زیر است:

  • تنها آموزشگاه زبان ثبت شده در British Council
  • عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد
  • Subscriber اصلی Oxford university Press
  • و….

دوره های آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته موسسه زبان ایران آکسفورد در حال حاضر با کتاب ها و منابع مختلفی برگزار می شوند و همه این منابع از جدیدترین منابع آموزشی دانشگاه آکسفورد می باشند که با برنامه ریزی ارسالی از سوی British Council که به صورت ماهانه به موسسه انجام می پذیرد برای زبان آموزان برگزار می شود.

دوره های مکالمه زبان انگلیسی برای تمامی زبان اموزان از سطح مبتدی تا پیشرفته انجام می پذیرد و با کتاب های American English File انجام می شود. در کنار این کتاب ها ، از کتاب های Oxford Word Skills برای بهبود واژگان زبان آموزان استفاده می شود. در دوره های آیلتس و یا تافل زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز آموزش ها به صورت فشرده و با گزینه های مختلف برگزار می شود تا تمامی زبان آموزان بتوانند در آن شرکت کنند. تمامی این دوره ها به صورت آنلاین نیز قابل برگزاری می باشد.

علاوه بر دوره های متعدد آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های بحث آزاد انگلیسی (  Free Discussion ) نیز برای زبان آموزان برگزار می شود تا بتوانند مهارت های گفتاری و شنیداری خود را نیز به بهترین حالت به انجام برسانند.

به هر دلیلی نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارید ، موسسه زبان ایران آکسفورد بهترین و علمی ترین گزینه های ممکن را به شما ارائه می دهد تا بتوانید از یادگیری اصولی زبان لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایرن آکسفورد تماس بگیرید .