منابع آزمون GRE سال ۲۰۲۴

مهم ترین منابع آزمون GRE کدام ها هستند؟

آزمون GRE برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در کشور آمریکا را دارند بسیار ضروری است. اغلب دانشگاه های این کشور از متقاضیان تحصیل در آمریکا ، آزمون GRE را می خواهند. منابع آزمون GRE در مسیر آمادگی برای آزمون GRE بسیار مهم است. بسیاری از منابعی که برای آمادگی آزمون GRE می باشند در سایت ETS قابل دانلود هستند. هم چنین از آنجا که آزمون در سال های اخیر تغییرات گسترده ای را شامل شده است حتما به روز بودن در اطلاعات و مابع نقش مهمی در کسب نمره خوب خواهد داشت. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای دسترسی بهتر زبان آموزان برخی از کتاب های تست جی آر ای را در این مقاله ذکر می کند تا موفقیت در آزمون GRE قابل دسترس تر شود.

اما قبل از هر چیز باید بدانید که آزمون GRE چیست؟

امتحان GRE یکی از مهم ترین آزمون ها به زبان انگلیسی است که بر روی استعداد تحصیلی ، هوش و مهارت های تحلیل و منطلق داوطلبین تاکید دارد. Graduate Record Exam یا GRE دو نوع دارد:

GRE General و GRE Subject

برای اینکه به صورت کامل با اطلاعات آزمون GRE در سال ۲۰۲۴ و نحوه نمره بندی و نمره خوب GRE بیشتر آشنا شوید حتما مطلب آزمون GRE چیست؟ را در وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ببنید.

gre sources
gre sources

معرفی و دانلود بهترین کتاب های آموزش GRE سال ۲۰۲۴

در ادامه به مهم ترین منابع امتحان GRE اشاره می کنیم که برای موفقیت در آزمون GRE به آن نیاز خواهید داشت. البته به یاد داشته باشید که این کتاب ها برای GRE General می باشند. (اگر نمی دانید چه نوع آزمونی را انتخاب کنید و یا رشته شما آزمون جی آر ای سابجت هم نیاز دارد یا نه حتما لینک زیر را دنبال کنید)

از آنجا که از سال ۲۰۲۳ امکان برگزاری GRE از خانه یا GRE Home edition وجود دارد داوطلبین می توانند به صورت تضمینی این آزمون را از مرکز ایران آکسفورد با بهترین کیفیت برگزار کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

برای دیدن اطلاعات GRE Subject و اینکه این امتحان را بشناسید و مطلب دانلود منابع آزمون GRE Subject را دنبال کنید.


منابع آزمون GRE را به صورت PDF در زیر به راحتی دانلود کنید

تمامی کتاب های زیر بسیار کاربردی هستند و آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همه آنها را به عنوان منبع اصلی آزمون GRE برای کسب نمره مناسب بسیار لازم می داند. پس حتما همه این کتاب ها را در لیست مطالعه خود قرار دهید.

کتاب Official Guide To the GRE Revised General Test

این کتاب مهم ترین منبع برای آمادگی و شناخت جی آر ای از ETS می باشد. در این کتاب بهترین آخرین تغییرات تست نسبت به سال های قبل به همراه استرتژی های ازمون و هم چنین دو آزمون کامل برای آمادگی بیشتر داوطلبین آورده شده است.

یکی از بهترین کارهایی که در این کتاب انجام شده است ارائه جواب های تشریحی به همراه نمونه سوال های بسیار زیاد در کتاب می باشد. هر سه بخش آزمون یعنی Verbal Reasoning, Quantitative Reasoning و Analytical Writing در این کتاب به صورت کامل پوشش داده شده است.

برای دانلود کتاب Official Guide To the GRE Revised General کلیک کنید.


کتاب ‌Barron’s GRE with online test

کتاب جی آر ای بارون یکی از منابع اصلی امتحان GRE است. این کتاب با ارائه نمونه سوال های GRE و تکنیک های متفاوت برای دور زدن برخی سوال ها و استراتژی های بسیار کاربردی بهترین منبع برای کسانی دانست که می خواهند نمره مناسب GRE را کسب کنند.

برای دانلود PDF کتاب ‌Barron’s GRE with online test کلیک کنید.

کتاب Practice Book for the PBT GRE General Test

یکی دیگر از منابع آزمون GRE که اتفاقا از کتاب های بسیار مهم در این زمینه می باشد کتاب Practice Book می باشد. در این کتاب هم علاوه بر آشنایی با بخش های Analytical Writing و Verbal Reasoning توضیحات بسیار خوبی ارائه شده و هم چنین دو نمونه سوال GRE کامل به همراه جواب های کامل در این کتاب ارائه شده است.

برای دانلود کتاب Practice Book for the PBT GRE General Test کلیک کنید.


کتاب Magoosh Complete guide to the GRE

این کتاب هم به عنوان یکی از منابع بسیار مفید باری امتحان GRE می باشد. این کتاب شامل بسیاری از استراتژی ها و تکنیک های بسیار مفید برای موفقیت در امتحان جی آر ای می باشد. تمامی سه قسمت آزمون یعنی Verbal, Writing و Quantitative به صورت کامل توضیح داده شده است و استراتژی های بسیار یبرای هک آزمون GRE ارائه شده است.

برای دانلود PDF کتاب Magoosh Complete guide to the GRE کلیک کنید.


کتاب GRE Verbal Reasoning by ETS

این کتاب تنها به بخش Verbal امتحان می پردازد و بسیاری از استراتژی های لازم را به شما ارائه می دهد. همچنین در این کتاب سوال های بسیاری از بخش Verbal به همراه Model Answer نیز وجود دارد و شما می توانید توضیحات بسیار کافی با جواب های مناسب در این کتاب استفاده کنید.

قسمت Verbal GRE نیز یکی از بخش های مهم است که البته در کتاب ها بسیار تاکید شده است. موضوعات و بحث هایی که در این بخش از زبان آموزان خواسته می شود نیز آورده شده است.

برای دانلود کتاب GRE Verbal Reasoning by ETS کلیک کنید.


کتاب GRE Math Convention

بخش Quantitative و هوش و ریاضی آزمون GRE یکی از بخش هایی است که بسیار برای داوطلبان مشکل است و نیاز به یک راهنمای کامل برای مسائل ریاضی این بخش دارند. کتاب GRE Math Convention یک کتاب تخصصی برای بخش ریاضی امتحان جی آر ای است. حتما این کتاب را دانلود کنید و با مسائل مختلف، فرمول های ریاضی و هندسه و جبر مورد نیاز برای آزمون آشنا شوید.

برای دانلود کتاب GRE Math Convention کلیک کنید.


کتاب GRE Math review

این کتاب یکی از مهم ترین منابع آزمون GRE است که در بخش ریاضی آزمون اهمیت دارد. تمام اطلاعات ریاضی لازم برای شما مثل کار با اعشار، جبر، کسر ها، هندسه، اعداد حقیقی، نسبت های ریاضی و … در این کتاب توضیح داده می شود و هم چنین دانش لازم ریاضی نیز آموزش داده می شود.

برای دانلود PDF کتاب GRE Math review کلیک کنید.


کتاب GRE overview Analytical Writing

این کتاب هم به صورت تخصصی به بخش Writing و نوشتار امتحان جی آر ای می پردازد. در این کتاب هم تکنیک های متفاوت را برای بخش نوشتاری وجود دارد. در این کتاب همچنین Model Writing های زیادی هم آورده شده است و شما با تمامی بخش های امتحان اشنا می شوید.

Overview of the Analytical Writing Measure این کتاب نیز به دو صورت PDF و WORD در سایت قابل دسترسی می باشد و به همین دلیل برای زبان آموزان بسیار مفید است. منابع آزمون GRE در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

برای دانلود PDF کتاب GRE overview Analytical Writing کلیک کنید.


کتاب Magoosh Complete Guide To GRE Math formulas

این کتاب هم به صورت کاملا دقیق و با جزییات فراوان تمامی فرمول ها و عملیات ریاضی را آموزش می دهد. داشتن مثال های فراوان و هم چنین توضیحات بسیار کامل این کتاب تقریبا تمام چیزی که لازم دارید تا بهترین نمره ریاضی GRE را کسب کنید خواهید داشت.

برای دانلود کتاب Magoosh Complete Guide To GRE Math formulas کلیک کنید.

معرفی آزمون GRE

Practice Book For Paper-based GRE revised General این کتاب که به صورت PDF در سایت ETS قرار گرفته است می تواند به عنوان مهم ترین منابع آموزش GRE باشد. در این کتاب توضیحاتی در مورد ساختار امتحان جی آر ای و هم چنین نوع سوالات و مثال های بسیار زیاد می تواند شما را برای آزمون GRE آماده سازد.

آزمون های آزمایشی  GRE

آزمون های آزمایشی GRE نیز در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت رایگان از زبان آموزان گرفته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آزمون GRE با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مشاورین موسسه زبان ایران آکسفورد بهرهمند شوید.