نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی به مبتدی ها

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از اولین آموزشگاه های زبان در ایران می باشد که آموزش تلفیقی از آموزش دیجیتال و آموزش کلاسی را برای زبان آموزان به وجود آورده است. می خواهیم به نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی به مبتدی ها اشاره کنیم. پس با ما همراه باشید.

نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی به مبتدی ها
نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی به مبتدی ها

لیستی از نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی به مبتدی ها را ببینیم:

نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی برای زبان آموزان جوان محیط های سرگرم کننده ی غوطه ور را فراهم می کند که به بچه ها کمک می کند تا با شرکت کردن انگلیسی یاد بگیرند. بیش ترشان شامل کمک های مربوط به تلفظ هستند و تعدادی به زبان بومی زبان آموز کمک می کنند. این پکیج ها همچنین برای کمک به بچه هایی اختصاص داده می شوند که مفاهیم پایه مانند الفبا، اعداد و عبارات اصلی را می آموزند و روی گفتار گسترده تمرکز نمی کنند‌.

۱- Bubbles

این نرم افزاری است که روی شرکت معلم – زبان آموز تاکید می کند. برخلاف برنامه های نرم افزاریِ دیگر، Bubbles به عنوان کمک برای گسترش مهارت های ارتباطِ گفتاری بین شرکت کنندگانی که از نرم افزار استفاده می کنند، شناخته شده است.

۲- Tell Me More Kids Ingles

یک پکیج نرم افزار مفرح و غوطه ور که به بچه ها کمک می کند تا زبان انگلیسی را موقع کشف یک محیط مجازیِ فوق العاده خوش ساخت یاد بگیرند. Tell me More تنوع گسترده ای از بازی ها و فعالیت های یادگیری از جمله Karaoke را فراهم می کند. این پکیج مخصوصاً برای بچه های اسپانیایی زبان طراحی شده است، اما پکیج های دیگر به زبان های دیگر هم قابل دسترس هستند.

۳- Curious George Learns Phonics

یادگیری خواندن با استفاده از آواشناسی اثبات شده است و باز هم یکی از بهترین رویکردهای ترغیب کردن بچه ها به خواندن است. در حالی که این محصول به طور مخصوصی برای شاگردان ESL طراحی نشده است، برای تقویت و گسترش لغات شاگردانی خوب است که به سطح متوسط رسیده اند.

۴- Standard Deviants DVD

این پکیج برای شاگردان دبیرستانیِ ESL ایده آل است که باید بیش تر روی ساختار تمرکز کنند و از قبل فهم یکپارچه ای از زبان انگلیسی دارند. موقع سود بردن از جدیدترین و پیشرفته ترین امکانات، DVD با کشف زمان های افعال، صرف، درک آزمونک ها و غیره روی ساختن دانش گرامر تمرکز می کند.

۵- Cambridge First Certificate in English 5, with Answers

در نهایت، شما فقط باید خودِ امتحان را تمرین کنید و به تمرین کردن ادامه دهید. این جدیدترین کتاب کارِ امتحان است که در آن آزمون های واقعی که در گذشته استفاده شده اند، آورده شده اند.

این منابع به آمادگیِ موثر کمک می کنند.