مراحل ابتدایی در آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به مراحل ابتدایی در آموزش زبان انگلیسی اشاره می کند که همه افراد مبتدی می توانند با کمک آنها قدم به قدم آموزش  بان انگلیسی را شروع کنند. اگر می خواهی بدانید که چه کار باید بکنید. با ما همراه باشید.

مراحل ابتدایی در آموزش زبان انگلیسی
مراحل ابتدایی در آموزش زبان انگلیسی

به مراحل ابتدایی در آموزش زبان انگلیسی توجه کنید:

یادگیری انگلیسی می‌تواند در ابتدا مثل یک چالش باشد و شما مجبورید از ابتدا شروع کنید. آموزشگاه ما از یادگیری الفبا تا درک قیدها و صفت ها به شما کمک می کند تا روی مسائل پایه ی زبان انگلیسی کار کنید

ABC و ۱۲۳

اولین قدم در یادگیری هر زبانی این است که خود را با الفبا آشنا کنید. انگلیسی با حرف A شروع می شود و با ۲۶ حرف تا Z ادامه می یابد. ما برای تمرین تلفظ یک ترانه ی ABC خیلی ساده داریم که یادگیری اش بسیار آسان است.

همزمان ایده‌ی خوبی است که اعداد را به انگلیسی تمرین کنید. یادگیری چگونگی تلفظ و نوشتار اعداد برای زندگی روزمره خیلی مفید است؛ مثل وقتی که باید چیزی را از مغازه بخرید.

گرامر پایه

زبان انگلیسی هشت جزو دستوری دارد که به ما در گرامر کمک می کند تا جملات کامل بسازیم که برای بقیه قابل فهم باشد. این‌ها شامل اسم، ضمیر، صفت، فعل، قید، حرف ربط، حرف اضافه و حرف ندا می شود.

اگرچه مطالعه ی این‌ها مهم است، همچنین درس‌های گرامری کلیدی وجود دارند که باید یاد بگیرید. برای مثال چه زمانی باید از any یا some استفاده کنید؟ تفاوت بین in، to، on و at چیست؟ این‌ها تعدادی از پرسش‌های پایه هستند که می‌توانید پاسخ‌شان را در درس‌های کوتاه و ضروری انگلیسی پیدا کنید.

غلبه کردن بر هجی

حتی بسیاری از گویشوران بومی انگلیسی هم با هجی کردن مشکل دارند. این می‌تواند چالش برانگیز باشید، پس هرچه بیشتر بتوانید درس بخوانید بهتر می‌توانید قببر آن مسلط شوید. در کلاس های آموزش زبان انگلیسی، معلم‌ها برخی از بنیادی ترین قوانین هجا را در میان می‌گذراند مانن وقتی که باید کلمات را با حروف بزرگ شروع کنید یا چه زمانی از ie یا ei استفاده کنید.

نکات زیادی برای هجای انگلیسی وجود دارد و غالباً کلمه به آن صورت که به نظر می رسد تلفظ نمی‌شود. در موارد دیگر شاید تلفظ لغات یکسان باشد اما به صورت متفاوت هجی می شوند و معنای متفاوتی دارند. لغات to, two و too مثالی عالی برای این قضیه هستند.

اجازه ندهید این مشکلات متداول برای هجی کردن شما را مأیوس سازند، یادگیری صحیح آن‌ها از ابتدا کمک‌کننده خواهد بود.

افعال، قیدها و صفت‌ها

برخی از گیج‌کننده‌ترین و در عینحال مهمترین لغات در زبان انگلیسی فعل، قید و صفت هستند. هر کدام کاربردی متفاوت در دستور زبان دارند و برای مطالعه ی مبتدیان خوب هستند.

افعال جزو لغات عملی هستند. آن‌ها به ما می‌گویند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است و بر اساس اینکه عمل در گذشته، حال یا آینده انجام شده زمان‌شان رو عوض می‌کنند. افعال کمکی وجود دارند مانند be, do و have و این‌ها تقریباً در هر جمله ای وجود دارند.

قیدها افعال را توصیف می کنند و شامل کلماتی مانند سریعاً، هرگز و بالا می‌شوند. صفتها هم اسم هار را توصیف می کنند اما درباره ی چیزی به ما می گویند. برای مثال Ashley is shy یا the building is big.

موارد بنیادین بیشتر در زبان انگلیسی

شما چیزهای بیشتری را باید در انگلیسی یاد بگیرید. بین کلاسهای آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم و درس‌هایی از این قبیل، مطالب زیادی برای یادگیری وجود دارد. همزمان که بیشتر یاد می‌گیرید و هر روز تمرین می کنید، آسان‌تر می شود. برای کمک بیشتر، موارد ضروری بیشتری وجود دارد که لازم است یاد بگیرید.

اول از همه کمک گرفتن در کلاس انگلیسی‌تان مهم است. شاید معلم نداند که شما متوجه نیستید برای همین تعدادی از عبارات پایه به شما کمک خواهند کرد.

برای ساختن دایره ی لغات خود، ۵۰ تا از رایج ترین لغات مورد استفاده در زبان انگلیسی را مطالعه کنید. این ها لغات ساده ای هستند که ما همیشه استفاده می کنیم، و شامل and, listen و yes هستند‌.

گفتنِ زمان هم مهم است. این مطابق با درس اعدادتان است و به شما کمک خواهد کرد تا وقتی باید جایی باشید متوجهِ آن شوید که دیر نرسید. این‌ها برای شروع خوب هستند اما به محتوای مطالعاتی بیشتری نیاز دارید.