آموزش زبان انگلیسی برای ویندوز فون

آموزش زبان انگلیسی برای ویندوز فون

سیستم عامل ویندوز فون اگرچه نسبت به رقیب های سنتی خود یعنی اندروید و ios چندان محبوبیت نداشته است اما در چند سال اخیر توانسته سهم خوبی را در بازار گوش های هوشمند به دست آورد. در این بین کسانی که نیاز به آموزش زبان انگلیسی برای ویندوز فون دارند به دلیل کمتر بودن گزینه ها و اپلیکیشن ها نسبت به سیستم عامل های دیگر با مشکل مواجه می شدند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب چند مورد از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای ویندوز فون را برایتان می آورد.

آموزش زبان انگلیسی برای ویندوز فون
آموزش زبان انگلیسی برای ویندوز فون

I love English

این اپلیکیشن بسیار خوب با Windows Phone 7.5 به بالا کار می کند و با داشتن منابع بسیار خوب و به روز در زبان انگلیسی سعی می کند کمی جنبه سرگرمی نیز به یادگیری زبان انگلیسی اضافه کند. شرکت JooPoo تولید کننده این برنامه است.

امتیاز: ۴٫۵ از ۵

تولید کننده : JooPoo

سیستم : ۷٫۵ به بالا

برای دانلود کلیک کنید.

English with LinguaLeo

این برنامه با داشتن ۲۰ درس گرامری و ۵۰ درس واژکان طبقه بندی شده یک App بسیار کامل برای آموزش زبان انگلیسی برای ویندوز فون می باشد. با امکان کاربری آفلاین و همچنین داشتن ترجمه بیش از ۶۰۰۰۰ کلمه برای کابران بسیار مناسب است.

امتیاز : ۴٫۵ از ۵

تولید کننده: LinguaLeo LLC

سیستم : ۷٫۵ به بالا

برای دانلود کلیک کنید.

Ello7 English Learning

ان اپلیکیشن یک امیتاز بسیار مثبت دارد و آن داشتن فایل های صوتی بسیار زیاد است که با لهجه های مختلف زبان انگلیسی در اختیاز کاربران قرار می گیرد. اما نکته مثبت اینجاست که این فایل ها علاوه بر صدا دارای Transcribe یا نوشته هم هستند که شما می توانید در حین گوش دادن به متن ان هم توجه کنید. داشتن آزمون ها هم کمک خوبی است که این اپلیکیشن به شما می کند.

امتیاز : ۴٫۵ از ۵

تولید کننده : takacs.albert

سیستم: ۷٫۵ به بالا

برای دانلود کلیک کنید.

آیا باز هم به دنبال App های بیشتری برای آموزش زبان انگلیسی برای ویندوز فون هستید. پس بهتر است با یک جستجوی کوچک در Store مایکروسافت از به روز ترین آنها با خبر شوید.