آموزش زبان فرانسه تصویری

آموزش زبان فرانسه تصویری

حافظه راه های بسیار زیادی برای به یاد آوردن اطلاعات دارد. یکی از آن راه ها تمرین است. اما راه دیگر تلفیق حواس با یکدیگر می باشد و زمانی که این اتفاق بیافتد معمولا افراد راحت تر مسائل را به یاد می آورند. خیلی از ما وقتی بوی عطری آشنا را حس می کنیم سریعا خاطراتی را به یاد می آوریم و Flashback به گذشته می زنیم و شاید حتی تصاویری سریعا از جلوی ذهنتان بگذرد که شاید شما فکر می کردید که همه آنها را فراموش کرده اید. این دقیقا کاری است که آموزش زبان فرانسه تصویری می تواند برای شما انجام دهد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سایت ها و منابعی را به شما معرفی می کند که در آن می توانید ویدیو ها و عکس هایی را پیدا کنید که به یادگیری زبان فرانسه شما کمک کنید.

آموزش زبان فرانسه تصویری
آموزش زبان فرانسه تصویری

Learn With Video Tutorials

سایتی با همین نام وجود دارد که در بخش زبان فرانسه خود ویدیو های آموزشی بسیار زیادی وجود دارد. این سایت کلمات بسیار مفید و همچنین اصطلاحات بسیار زیاد را در خود جای داده است.

Je French

این سایت هم با داشتن ویدیو های مختلف در طبقه بندی ها و سطح بندی های زیاد برای زبان آموزان بسیار کمک کننده است. ساعت ها فیلم آموزشی زبان فرانسه برایتان مفید خواهد بود.

pDictionary

تصویر فقط فیلم نیست. برخی اوقات یک عکس از هزاران کلمه و فیلم موثر تر خواهد بود. برای دانلود عکس های آموزش زبان فرانسه می توانید از این سایت نیز استفاده کنید. این سایت تقریبا در مورد تمام موضوعات تصاویر مرتبط دارد و از آنجا که املای کلمات در فرانسه کمی سخت است آنها را برایتان به خوبی توضیح داده است.

اگر حافظه تان تصویری است و می توانید به کمک تصاویر بهتر یاد بگیرید پس حتما این منابع را در بسته یادگیری زبان فرانسه خود جای دهید.