کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی

کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی

امروزه در مترو و خیابان افراد زیادی را می بینیم که هدفون در گوش در حال گوش دادن به چیزی هستند. اگر شما هم جزو همین دسته از افراد هستید پس کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی می تواند مفید باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قصد دارد برای دوستداران کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی وب سایت هایی را معرفی کند تا بتوانید به دانلود رایگان کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی بپردازید و با همان هدفون خود زبان انگلیسی یاد بگیرید.

سایت Audible

این سایت که سرویس سایت آمازون می باشد و بزرگترین آرشیو کتاب صوتی را در دنیا داراست می تواند به شما برای کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی کمک کند.

LibriVox

این سایت که کتاب های رایگانش را در اختیار همه قرار داده است با داشتن یک موتور جستجو در داخل سایت تقریبا درمورد هرموضوعی کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی خود را دارد.

PodioBooks

اگر پس وند فایل مهم است و فقط دوست ندارید Mp3 داشته باشید پسوند های فایل های دیگر که برای دستگاه های دیگری همچون ipod, itunes مناسب است نیز در سایت وجود دارد. هم چنین قابلیت جستجو بر اساس نویسنده ، اسم کتاب ، سال چاپ و… نیز از قابلیت های ارزشمند این سایت است.

StoryNory

اما اگر برای بچه ها به دنبال کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی هستید سایت بالا انتخاب اول شما خواهد بود. داشتن داستان های کودکانه و قصه های معروف می تواند بچه های شما علاقمند سازد.

Book Should Be Free

اگر به داستان های کلاسیک زبان انگلیسی علاقه دارید در این سایت فقط کافیست ژانر مورد علاقه خود را انتخاب کنید و گنجینه ای از کتاب های داستان انگلیسی رایگان در اختیار داشته باشید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با ارائه رایگان کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان راه را برای هدفون ها باز می کند و لذت یادگیری را افزایش می دهد.