آموزش زبان انگلیسی در آمریکا

آموزش زبان انگلیسی در آمریکا

محبوب ترین مقصد افراد دنیا برای یادگیری زبان انگلیسی نه انگلیس است و نه کانادا یا حتی استرالیا ، بیشتر این افراد دوست دارند آموزش زبان انگلیسی در آمریکا را تجربه کنند. در این بخش اگر شما هم جزو این دسته هستید پس بهتر است این مطلب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دنبال کنید تا بدانید که بهترین موسسات زبان در آمریکا که می توانند با هزینه کم ، کیفیت مطلوب و مدت زمان مناسب شما را به هدفتان برسانند.

آموزش زبان انگلیسی در آمریکا
آموزش زبان انگلیسی در آمریکا

بهترین مقصد ها برای آموزش زبان انگلیسی در آمریکا

به طور کلی دانش آموزان سه قسمت را برای خود انتخاب می کنند : غرب ، مرکز و شرق آمریکا. شرق و غرب آمریکا به طور کلی هزینه بیشتری به شما تحمیل می کند و در عوض مرکز آمریکا برای شما ارزانتر تمام خواهد شد.

برای بسیاری غرب آمریکا یعنی کالیفرنیا سرزمین خورشید درخشان . البته کالیفرنیا و شهرهایش در جزو گران ترین قسمت های آمریکا هستند و اگر به آن علاقه دارید باید به هزینه ها نیز توجه کنید.

قسمت های مرکزی در عوض هم دارای فرهنگ پذیرش افراد خارجی هستند و هم به مراتب نیاز به پول کمتری دارند و حتی می توانید هزینه های مسکن خود را نیز با افراد دیگر تقسیم کنید.

شرق یا شمال شرقی آمریکا با شهرهایی همچون بوستون ، نیو یورک هم تاریخ آمریکا را به شما نشان می دهند و هم می توانند آموزشگاه های زبان خوب این کشور را نیز به شما ارائه دهند.

اما چطور یک آموزشگاه زبان خوب را در آمریکا انتخاب کنید؟

آموزش زبان انگلیسی در آمریکا بسیار برای افراد این کشور مهم است و به همین خاطر سازمانی به نام NAFSA و یا ACCET برای ارزش گذاری این موسسات بنا شده اند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت این ارگان ها بهترین ها را بر اساس نیاز هایتان انتخاب کنید.