آموزش خصوصی زبان انگلیسی با اسکایپ

آموزش خصوصی زبان انگلیسی با اسکایپ

فن آوری Skype بسیار محبوب است. دلیلش هم بسیار مشخص است: سادگی کار با این نرم افزار برای همه ، کیفیت خوب تصویر و صدا و امکان نمایش آنچه شما در Desktop خود دارید ( به عنوان مثال یک فایل آموزشی یا یک کتاب الکترونیک ) و امکان ضبط همه این اتفاقات ناخود آگاه این نرم افزار را به یک سیستم بسیار کارآمد برای آموزش خصوصی زبان انگلیسی با اسکایپ کرده است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که خود اولین و تنها برگزار کننده کلاس های آنلاین با Skype و MLS منحصر به فرد ایران آکسفورد در ایران می باشد مزایای و معایب این کلاس ها را برایتان شرح می دهند.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی با اسکایپ
آموزش خصوصی زبان انگلیسی با اسکایپ

تدریس از همه جا و برای همه مکان ها بدون هیچ محدودیتی

کم شدن محدودیت های زمانی به دلیل تلف نشدن در مسیر های طولانی

تفاوت های بسیار اندک با تدریس رو در رو

نیاز به دانش بسیار کم به مسائل رایانه

هزینه مناسب

امکان استفاده از کلاس ها در چندین وقت دیگر ( به دلیل وجود امکان ضبط کلاس ها )

اما مسلما هر پدیده ای به هر حال مشکلاتی را نیز در بر دارد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما قبل از ثبت نام در دوره آموزش خصوصی زبان انگلیسی با اسکایپ پیشنهاد می دهد تا جای ممکن موارد زیر را تهیه کنید تا کنید تا به مشکل بر نخورید:

یک اینترنت با سرعت مناسب ( معمولا پهنای باند ۵۱۲ kb به بالا )

داشتن یک وب کم یا دوربین دیجیتال مناسب ( در این کلاس ها دوربین شاه بیت کار است پس به آن توجه کنید )

در صورت استفاده از موبایل یا تبلت حتما از داشتن شارژ در حین استفاده دقت نمایید و گوشی را طوری تنطیم نمایید که تماس تلفنی یا پیام کوتاهی برایتان فرستاده نشود.

با در نظر گرفتن این نکات مطمئنا یکی از مفید ترین کلاس های زبان خود را با آموزش خصوصی زبان انگلیسی با اسکایپ تجربه خواهید کرد. برای این کار با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.