آموزش زبان آلمانی تضمینی

آموزش زبان آلمانی تضمینی

پس از سال ۲۰۱۶ فرصت جدیدی برای ادامه تحصیل در آلمان و یا زندگی در این کشور به وجود آمد که تا قبل از آن کمتر می توان تصور آن را کرد. دلایل بسیار زیاد و پیچیده ای برای بوجود آمدن این فرصت بیان می شود اما شاید مهم ترین آنها را نیاز آلمان به جمعیت جوان دانست. پس اگرچه این فرصت در سال ۲۰۱۶ بسیار چشمگیر بوده است اما به دلیل طولانی مدت بودن این نیاز می توان تصور کرد که آلمان ناگزیر نیاز به نیروی متخصص خود را با پذیرش از افراد دیگر کشور ها در آینده هم جبران خواهد کرد. اما مطمئنا آزمون های زبان سفارت آلمان در این مسیر می تواند به عنوان بزرگترین مانع به حساب بیاید . آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون ZD, TestDaf می باشد که آموزش زبان آلمانی تضمینی را برای زبان آموزان ارائه میدهد.

آموزش زبان آلمانی تضمینی
آموزش زبان آلمانی تضمینی

اگرچه هر دو این آزمون ها در سطوح مختلف برگزار می شوند اما مطمنا ۹۸% از شما سطحی بین B1 تا B2 بر اساس سطح بندی CEFR اروپا نیاز دارید. برای تحصیل سطح B2 می تواند شانس شما را برای موفقیت بسیار بالا ببرد.

بسته های مختلفی در آموزش زبان آلمانی تضمینی موسسه زبان ایران آکسفورد ارائه می شود:

دوره های فوق فشرده ( نیاز به حضور حداقل روزانه سه ساعت در کلاس ها دارد )

دوره های نیمه فشرده ( دو یا سه روز در هفته و هر جلسه ۹۰ دقیقه )

دوره های خصوصی و Tailor-Made

در دوره های Tailor-Made و خصوصی آموزش تضمینی زبان آلمانی با ارائه ضمانت نامه کنبی همراه است. همپنین مشاورین آموزشی ما رشته شما را با نیاز های دانشگاه های آلمان بررسی می کنند تا بتوانند بهترین گزینه را برای شما انتخاب کنند.

هم چنین در تمامی دوره های آموزش زبان آلمانی تضمینی آزمون های آزمایشی ZD و  TestDaf به رایگان برای شما برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.