یادگیری انگلیسی از طریق اینترنت

یادگیری انگلیسی از طریق اینترنت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و کاربرد هر چه بیشتر اینترنت و به وجود آمدن تلفن های هوشمند این امکان به تمامی افراد داده شده تا بتوانند در هر محیطی از اینترنت استفاده کنند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان در ایران می باشد که دوره های آموزش زبان های نختلف را به صورت انلاین برگزار می کند و در این زمینه از اساتید مجرب و Native استفاده می کند. این مزیت برای یادگیری انگلیسی از طریق اینترنت بسیار مهم به حساب می آید. اما در مسیر یادگیری انگلیسی از طریق اینترنت باید به چند مورد اشاره کرد که توجه به آنها مهم است:

  • اینترنت ( نرم افزار ها و مواردی که آنلاین از طریق کامپیوتر با رابط ارتباط برقرار می کنند )به عنوان یک وسیله کمک آموزشی بسیار مفید است اما هرگز نمی تواند اثر در محیط بودن و یا کلاس آموزش زبان را بگیرد. سعی کنید از آن در کنار آموزش زبان در کلاس حضوری و یا غیر حضوری ( آنلاین ) استفاده کنید.
  • سعی کنید استفاده از اینترنت و یادگیری انگلیسی از طریق اینترنت را برای خودتان یک عادت کنید. اگر هر روز ۱۰ دقیقه مطالعه کنید بهتر از این است که در یک روز ۲ ساعت مطالعه داشته باشید.
  • هدف های خود را مشخص کنید. سعی کنید هدف های کوتاه مدت داشته باشید تا از تلاشتان را برای دستیابی آنها بیشتر کنید.
  • دوستانی که زبان مادریشان انگلیسی است می توانند در روند آموزش زبان بسیار کمک کننده باشد. از طریق چت و .. می توانید با این افراد زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید.
  • سعی کنید به زبان انگلیسی در اینترنت جستجو کنید و خودتان را به استفاده از این زبان در اینترنت عادت دهید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه ب رکلاس های حضوری دوره های آموزش انگلیسی را با استاد از طریق اینترنت نیز برگزار می نماید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید.