آموزش زبان

آموزش زبان خانه زبان ایران آکسفورد

کلاس های انگلیسی در سطوح مختلف ، در محیط آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ، در محل کار یا منزل ، از طریق اینترنت  در زمان های مختلف تنها در خانه زبان ایران آکسفورد امکان پذیر می باشد. اساتید خانه زبان ایران آکسفورد همگی از اساتید مجرب و native انتخاب می شوند و برای برنامه های مختلف ، انعطاف پذیری های مختلف را در نظر می گیرد تا بتواند بهترین نتیجه را به زبان آموزان اعطا کند.

خانه زبان ایران آکسفورد همواره مفتخر از بازخورد مثبت زبان اموزان خود بوده و این نوع کیفیت را بهترین روش در تبلیغات خود می داند. تحسین و اعتماد زبان اموزان خانه زبان ایران آکسفورد ، دلیلی بر کیفیت آموزش زبان در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد و حفظ این کیفیت از اهداف اصلی خانه زبان ایران آکسفورد می باشد.

خانه زبان ایران آکسفورد جزو تنها آموزشگاه های زبان در ایران می باشد که آموزش زبان های روز دنیا را به صورت ترمیک و با حفظ استاندارد British Council برگزار می نماید. در دوره های آموزش زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد  آموزش زبان های انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، آلمانی ، ایتالیایی ، ترکی استانبولی ، روسی ، چینی را برگزار می کند.

انتظارات ما بالا است . ما از زبان آموز می خواهیم که برای موفقیت خود تلاش کنند و مطمئن باشند که با خانه زبان ایران آکسفورد به موفقیت مورد نظر خود می رسند. ما توانسته ایم تنها موسسه زبان در ایران باشیم که در لیست آموزشگاه های زبان  British Council  ثبت شده است ، عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد می باشد و Subscriber  اصلی Oxford University Press در ایران می باشد. با آموزشگاه زبان ما می توانید به روز باشید و از آخرین تغییرات سیستم های آموزشی بهرهمند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.