سبک های موسیقی به انگلیسی با ویدیو

آموزش انواع سبک های موسیقی به انگلیسی با فیلم

سبک های موسیقی به انگلیسی

در موسیقی سبک ها  یا Genres Music های بسیاری وجود دارد و خوب هر کدام از این سبک ها طرفداران خودش را هم دارد. برای اینکه راحت تر در مورد موسیقی و سبک های آن صحبت کنید باید این سبک ها را بشناسید. این مطلب تمام سبک های موسیقی به انگلیسی بین می کند.

کلاسیک Classical

موتزارت را تقریبا همه می شناسند. بسیاری از موسیقی دان های نعروف و آهنگ ساز های معتبر سبک موسیقی کلاسیک را دارند. این موسیقی معمولا با یک ارکستر Orchestra، گروه کر Choir و یک خواننده تک خوان Soloist برگزار می شود.

جاز و بلوز Jazz and blues

موزیک جاز و بلوز هر دو از آمریکا ریشه می گیرند. ملودی این نوع موسیقی معمولا می تواند به صورت بداهه Improvised در حین اجرا نواخته می شود. داستان این موسیقی ها معمولا از سختی زندگی و مواردی این چنین صحبت می کند.

محلی Folk

موسیقی محلی معمولا مربوط به یک موسیقی گروهی از مردم می شوند. سبک Country در موسیقی انگلیسی یکی از معروف ترین انواع موسیقی محلی می باشد.

پاپ Pop

سبک پاپ یا که مخفف Popular می باشد معروف ترین و مرسوم ترین سبک موسیقی در کشور های دنیاست. در هر جایی از دنیا که بروید احتمالا با این موسیقی برخورد خواهید داشت. مدونا، مایکل جکسون و Lady Gaga همه از خوانندگان مشهور سبک پاپ هستند.

به شما پیشنهاد می دهیم حتما مطلب بهترین سریال های یادگیری زبان انگلیسی را هم ببینید.

راک Rock

سبک موسیقی راک به بلند بودن مشهور است. گروه های راک معمولا از گیتار های الکتریک، Bass و درام استفاده می کنند تا کلی انرژی به وجود بیاورند. سبک راک معمولا زیر مجموعه های مختلفی مانند Metal، Punk و Progressive Rock را دارد.

رپ Rap

رپ نوعی از موسیقی است که بیشتر شبیه گفتار عادی است و نه آهنگ. از کلمات با قافیه های شبیه استفاده می شود تا ریتمی در آهنگ به وجود بیاید و موسیقی را بر اساس کلمات با ریتیمی سنگین می سازند.

آلترناتیو Alternative

اگر سبکی از موسیقی در هیچ کدام از سبک های بالا جا نمی گرفت احتمالا از سبک Alternative استفاده شده است. این سبک معمولا طرفدارن خاصی دارد و افراد کمی این سبک را می پسندند.

موسیقی سنتی Persian Traditional Music

موسیقی سنتی ما هم را می توان جزو سبک های موسیقی در نظر گرفت. موسیقی سنتی ایرانی یا Traditional Music در نظر گرفت. شجریان یکی از سردمداران این نوع موسیقی است.

موسیقی بدون کلام Instrumental

این نوع از موسیقی هم طرفداران خودش را دارد. موسیقی بدون کلام معمولا فقط از ساز استفاده می کند و بدون استفاده از خواننده سعی می کند پیام خودش را انتقال دهد.

موزیک Electronic

موسیقی الکترونیک هم جزو موسیقی های جدید می باشد که طرفداران مخصوص به خود را دارد. سینتیسایزر ها synthesizers ها و ساز های الکترونیک از مهم ترین اجزای این موسیقی می باشد.

فانک Funk

این نوع موسیقی از سال ۱۹۶۰ آغاز شده است و سبکی از موسیقی آمریکایی و آفریقایی می باشد و معمولا ریتم بسیار قوی دارد.

هیپ هاپ Hip Hop

این موسیقی از سال ۱۹۷۰ در آمریکا به وجود آمد و با ریتم های مختلف روی شعر که معمولا با موسیقی رپ نزدیکی دارد آهنگ های خاص خود را ایجاد می کند.

پس حالا سبک مورد علاقه شما چیست؟