آموزش سریع زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد موفق به آموزش زبان آموزانی شده است که برخی از انها بیش از ۶۰ ساعت در هفته کار می کردند. آموزش سریع زبان ایتالیایی حتی برای کسانی که مشغله زیاد دارند نیز ممکن است. اما ما همیشه با بسیاری از بهانه ها روبرویم. برخی می گویند ما سنمان برای یادگیری بسیار زیاد است و یا ما اصلا از کودکی علاقه ای با زبان نداشتیم و یا ما وقت درس خواندن نداریم. ما همه این مسائل را می دانیم و با در نظر گرفتن جمیع شرایط به شما امید می دهیم که همانند صد ها زبان آموز دیگر می توانید آموزش سریع زبان ایتالیایی را تجربه کنید.

آموزش سریع زبان ایتالیایی
آموزش سریع زبان ایتالیایی

برای اینکار شما در کلاس های یادگیری فوق فشرده زبان ایتالیایی موسسه زبان ایران آکسفورد شرکت می کنید و قدم به قدم یاد می گیرید:

گوش هایتان را برای صداهای موجود در زبان ایتالیایی آماده کنید.

به زبان ایتالیایی صحبت کنید. هر چند در ابتدا گرامر زبان ایتالیایی برایتان کمی جدید است اما خواهید دید که همه زبان های یک خصوصیت مشترک دارند. این خصوصیت Universal باعث می شود بفهمید که می توانید با چند جابه جایی ساده به هر زبانی صحبت کنید چرا که پایه همه انها یکسان است.

در یک دوره ۱۲ جلسه که به Start Up در ایران آکسفورد شناخته می شود یک جهش سریع برای انجام مکالمه های کاربردی زبان ایتالیایی پیدا خواهید کرد.

در دور های پیشرفته تر اساتید Native زبان ایتالیایی به شما کمک میکنند تا لهجه خود را نیز بهتر از قبل کنید.

هم چنین در دوره Esterni Plus ما برای آزمون زبان ایتالیایی سفارت آماده می شود. هک کردن این امتحان مخصوص کسانی که آموزش سریع زبان ایتالیایی را برای مهاجرت به ایتالیا لازم دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس های فوق فشردهزبان ایتالیایی با شماره های موسسه زبان ایران اکسفورد تماس بگیرید.