بحث آزاد

Free Discussion

دوره های بحث آزاد

موسسه زبان ایران آکسفورد دوره های ویژه کلاس های بحث آزاد را برای زبان آموزانی که سطح بالاتر از متوسط دارند برگزار می نمایند. بحث آزاد برای زبان آموزانی که نیاز به بهبود مهارت های گفتاری و نوشتاری دارند بسیار مناسب و مفید خواهد بود.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های بحث آزاد را با سری کتاب های Impact انجام می دهد. این کتاب ها بر اساس موضوعات مختلف طبقه بندی شده اند. موضوع بحث آزاد باید به گونه ای باشد که نیاز های مختلف زبان آموزان را پوشش دهد در عین حال موضوع بحث آزاد باید بتواند در بالا آوردن نظرات مختلف در کلاس زبان موثر باشد.

کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت سه روز در هفته و یا پنج شنبه ها برگزار می شوند. این دوره ها شامل ۱۰ جلسه می باشند. این کلاس ها برای بهبود تلفظ زبان انگلیسی ، بالا بردن اعتماد به نفس زبان آموزان ، بالا بردن قدرت کنترل دانشجویان در موقیعت های جدید و نا خواسته بسیار موثر هستند.

زبان آموزانی که قصد شرکت در کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی را دارند می توانند از تعیین سطح رایگان موسسه بهره مند شوند. برای رزرو تعیین سطح  کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی می توانید به صورت آنلاین این کار را از طریق پر کردن فرم مشاوره سایت موسسه زبان ایران آکسفورد انجام داده و یا با شماره های موسسه تماس بگیرید تا مشاورین آموزشگاه برای شما وقت مشاوره رایگان تعیین نمایند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزانی که قصد برنامه ریزی دارند می تواند برنامه زمانی دوره ها را در اختیار دانشجویان قرار دهند تا بتوانند بر اساس تاریخ این کلاس برنامه ریزی نمایند. در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات بیشتر شما می توانید با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.