منابع رایگان آموزش آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به منابع رایگان آموزش آیلتس اشاره می کند که می توانید با رفتن به وب سایت های آنها هزاران نمونه سوال و جزوه و کتاب رایگان برای آموزش آیلتس دانلود نمایید.

منابع رایگان آموزش آیلتس
منابع رایگان آموزش آیلتس

به این منابع رایگان آموزش آیلتس توجه کنید:

۱-IELTS Buddy

IELTS Buddy وبسایتی فوق‌العاده برای دانش‌آموزان آیلتس است. باعث تأمین پاسخ‌هایی برای سؤالات هر قسمت می‌شود و آن‌ها را برای کمک به شما در درک علت تخصیص امتیازهای مشخص، ساده می‌کنند.

به علاوه نصیحت‌های خوب بسیار، درس‌های گرامر رایگان، پرسش‌های نمونه و مقالاتی نمونه دارد تا به شما کمک کند آنچه را که از شما در امتحان انتظار می‌رود، درک کرده و به صورتی مؤثرتر بازبینی کنید.

۲- The British Council

وبسایت The British Council گلچینی از منابع برای زبان‌آموزان انگلیسی دارد. ویدئوهایی وجود دارد از دانش‌آموزانی که قبلاً آزمون آیلتس داده‌اند و نمر‌ه‌های بالا گرفته‌اند و نکاتی کاربردی را برای چگونگی آماده‌سازی اعلام می‌کنند. بازی‌هایی آنلاین وجود دارند که به شما در یادگیری واژگان و گرامر جدید به روش‌هایی جالب کمک می‌کند. پادکست‌ها و مجلاتی برای زبان‌آموزان انگلیسی وجود دارد و حتی یک بخش کامل به افرادی اختصاص داده شده است که انگلیسی را برای اهداف کاری یاد می‌گیرند.

۳- EngVid

این وبسایت صدها ویدئوی رایگان فراهم می‌کند تا در پیشرفت لغات و گرامر انگلیسی به شما کمک کند.
ویدئوهای زیادی وجود دارند که موضوعات سخت را توضیح می‌دهند مانند اصطلاحات و حتی موضوعات پیشرفته مثل شناسایی لهجه‌های متفاوت. این منبعی فوق العاده است، به خصوص برای عادت کردن به صداهای لغات جدید و اطمینان یافتن از این که شما تلفظ درست را متوجه شوید.

۴- IELTS for Free
آیا شما به دنبال تمرین امتحانات آیلتس برای ریدینگ، رایتینگ، لیسنینگ یا اسپیکینگ هستید؟ این وبسایت کتاب خانه‌ی وسیعی از امتحانات قبلی و امتحانات آزمایشی دارد. منابع اضافی زیادی هم دارد که به شما کمک می‌کند تا گرامر خود را تقویت کنید و لغات جدید هم بیاموزید.

۵- IELTS Liz

این کانال یوتیوب به خانم لیز تعلق دارد، معلم انگلیسی بسیار با تجربه و معروف که ویدئوهای عالی زیادی را برای شاگردان آیلتس ساخته است.
هر ویدئو روی مهارت‌هایی تمرکز می‌کند که شما برای عملکرد عالی در قسمت‌های مختلف امتحان لازم خواهید داشت، پس فهمیدن اینکه کدام ویدئوها برای شما مفیدترین هستند واقعاً راحت است.