آموزش آزمون زبان فرانسه سفارت

آموزش آزمون زبان فرانسه سفارت

آیا شما هم به زبان فرانسه و یادگیری این زبان علاقه دارید. پس اگر اینطور است شاید نیاز به آزمون زبان فرانسه سفارت نیز داشته باشید. آزمون DELF و DALF جزو آزمون هایی سفارت فرانسه است که به صورت دیپلم به زبان آموزان اعطا می شود. این آزمون ها توسط بخش فرهنگی سفارت فرانسه انجام گرفته می شود. دیپلم های آزمون زبان فرانسه سفارت DALF و DELF دارای اعتبار نامحود هستند و معادل آزمون های TOEFL و IELTS هستند. سطح بندی این آزمون ها با سطح بندی اروپا تطابق دارد و  به صورت های A1, A2, B1, B2, C1, C2 هستند و با بالا رفتن حروف و اعداد امتیاز دیپلم شم بالاتر می رود و نشان دهنده سطح بالاتر شما در زبان فرانسه می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آزمون زبان فرانسه سفارت می باشد. در این دوره ها آموزش با اساتید مجرب و Native برگزار می شود. در این دوره ها آموزش زبان فرانسه برنامه ریزی ها به صورتی انجام می شود که زبان آموزان بتوانند سطح مورد نظر خود را در مدت زمانی مناسب کسب کنند. دوره ها توسط اساتید سفارت و با تجربه طراحی شده است و سوالات آزمون DALF , DELF با زبان آموزان کار می شود.

علاوه بر تمامی این موارد دوره های آموزش زبان آزمون زبان فرانسه سفارت به صورت تضمینی و با ضمانت نامه کتبی برگزار می شود. در این دوره ها تضمین به زبان آموز داده می شود که در صورت عدم کسب نمره وجه پرداختی زبان آموز به وی پرداخت می گردد.

بهترین روش ها و بهترین استاد ها را می توانید با آموزشگاه زبان فرانسه ایران آکسفورد تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آموزشگاه زبان ما بهره مند شوید.