آموزشگاه زبان فرانسه

آموزشگاه زبان فرانسه

مکالمه زبان فرانسه

آموزشگاه زبان فرانسه ایران آکسفورد با بهره گیری از اساتید native و مجرب زبان فرانسه در گرد آوری قوی ترین کادر آموزشی ایران موفق بوده است. اساتید آموزشگاه زبان فرانسه ایران آکسفورد اساتیدی هستند که در رشته آموزش زبان فرانسه دانشگاه ها تحصیل کرده اند و با آخرین به روز رسانی های متد های آموزش زبان فرانسه آشنا هستند.

زبان آموزان در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد طبق برنامه های آکادمی زبان فرانسه Académie française که مسئولیت ارائه آخرین تغییرات و نکات مربوط به آموزش زبان فرانسه  را دارد علاوه بر یادگیری زبان فرانسه با فرهنگ کشور فرانسه نیز آشنا می شوند.

آکادمی زبان فرانسه در سال ۱۶۴۸ پایه گذاری شده است. این آکادمی علاوه بر حفظ زبان فرانسه برای گسترش زبان و فرهنگ فرانسه نیز اقدام به برگزاری نمایشگاه های هنری در سراسر جهان می کند و علاوه بر این نمایشگاه ها برای تشویق هنرمندان مستعد بورس های تحصیلی و هنری نیز پرداخت می کند.

در کلاس زبان فرانسه آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر یادگیری گرامر زبان فرانسه ، تاکید اصلی بر روی مکالمه زبان فرانسه است. کتب های Taxi که جدید ترین کتاب های آموزش زبان فرانسه در دنیا هستند در آموزشگاه زبان فرانسه ایران آکسفورد تدریس می شوند.

آموزش آنلاین زبان فرانسه نیز در سایت موسسه زبان ایران اکسفورد انجام می شود و برای کسانی که نیاز به آشنایی با این زبان دارند بسیار مناسب است اما اگر زبان آموزان نیاز به ییادگیری پیشرفته و جدی تری دارند باید در کلاس های اموزش زبان فرانسه موسسه شرکت نمایند.

کسانی که قصد مهاجرت به کانادا و یا فرانسه را دارند و نیاز به آزمون های زبان فرانسه DALF , DELF , TCF , TCFq و… را دراند می توانند با دوره های آموش تضمینی زبان فرانسه موسسه زبان ایران آکسفورد به راحتی به این مدارک در مدت کوتاه دست پیدا کنند.