از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید

از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید
جمله ای که در مدارس زیاد می شنیدیم : ریاضی درس شیرینی است یا زبان انگلیسی درس شیرینی است. ولی شاید همه ما یادمان است که چیزی از این شیرینی را هیچ وقت تجربه نکردیم. اما واقعا آیا می توان کاری کرد که از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید. خوشبختانه جواب مثبت است زیرا فرق زبان با سایر درس ها و رشته های دانش این است که سریع متوجه می شوید که تا چه حد برایتان کاربرد داشته است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد چند راه ساده را برایتان معرفی می کند تا از یادگیری زبان انگلیسی لدت ببرید و همیشه با لبخند سراغ زبان انگلیسی بروید.

از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید
از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید

موسیقی استفاده کنید
انرژی حاصل از گوش دادن به موسیقی و هم چنین این حس که آهسته آهسته در حال متوجه شدن متن آهنگ ها هستید بسیار لذت بخش است. برخی جاها بهتر است متن آهنگ ها را حتی در حین گوش دادن به آنها ببینید و روی ان کار کنید.
ویدیو های آموزش زبان ببینید
در اینترنت ویدیو های زیادی است که بسیار سرگرم کننده است و همچنین آموزشی هم هستند. این فایل ها بسیار جالب هستند. شما می توانید حتی تفلوت لهجه های مختلف را نیز به راحتی در این فیلم های آموزش زبان ببینید.
جوک های انگلیسی بخوانید
جوک ها همیشه جالب هستند. شما هم می خندید هم با زبان انگلیسی آشنا می شوید و هم از تفاوت های فرهنگی آگاه می شوید. البته به نسبت جوک هایی که در کشور ما وجود دارند شاید در اویل کمی برایتان بی مزه باشند.
Slang های انگلیسی را یاد بگیرید
Slang ها اصطلاحات بسیار عامیانه هستند و شما حس می کنید دیگر از حالت رباتی حرف زدن خارج می شوید. دیکشنری ها و کتاب های زیادی برای Slang ها در بازار وجود دارند.
ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می کنیم تا جای ممکن یادگیری زبان را لذت بخش کنیم. برای شرکت در کلاس های ما با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.