چگونه انگلیسی فکر کنیم

چگونه انگلیسی فکر کنیم
” زبان اول من انگلیسی نیست ولی به انگلیسی فکر می کنم ” این جمله ای است که خیلی از زبان آموزان موفق آن را بیان می کنند. حتما نباید در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کنید تا بتوانبد به این مهارت دست پیدا کنید. از فرهنگ و زبانی که باشید می توانید جوابی ساده برای این سوال که چگون انگلیسی فکر کنیم بدست بیاورید. چیزی که شما لازم دارید گذاشتن مغزتان در یک شرایط مشابه با یک کشور انگلیسی زبان است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد چند راه ساده را برای این هدف ه شما نشان می دهد.

چگونه انگلیسی فکر کنیم
چگونه انگلیسی فکر کنیم

از دیکشنری دو زبانه استفاده نکنید
اگر کمی و فقط کمی انگلیسی بلد باشید دیگر باید دیکشنری دو زبانه فارسی انگلیسی خود را کنار بگذارید. با این کار عادت می کنید که کم کم به جستجو در ذهنتان بین کلمات انگلیسی عادت کنید.
کلمه ای که یاد می گیرید را هر چه سریع تر استفاده کنید.
اگر یک کلمه را یاد گرفتید پس سریع آن را استفاده کنید. وسایل خانه ، محل کار و هر چیز قابل لمسی را در ذهنتان به انگلیسی جستجو کنید. اگر نمی دانید پس سریع به سراغ دیکشنری خود بروید.
با خودتان به انگلیسی حرف بزنید
مهم ترین قسمت این مقاله همین بخش است. باید با خودتان حرف بزنید آن هم به انگلیسی . از اینکه دیگران به شما بخندند ناراحت نشوید بلکه خوشحال هم باشید که دارید با خودتان انگلیسی مکالمه می کنید.
دوست انگلیسی زبان پیداکنید
بهترین کار این است که یک شخص را پیدا کنید که دغدغه های مشترک داشته باشید. حالا اگر هم اینطور نبود فقط این دغدغه را داشته باشد که زبان انگلیسی یاد بگیرد.
و آخرین راه این است که ترجمه نکنید و سعی کنید از همان ابتدا فقط انگلیسی صحبت کنید. تبریک می گویم حالا شما یک شخص انگلیسی زبان هستید البته با پاسپورت کشور خودتان.
برای شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.