آزمون زبان آلمانی ZD

آزمون زبان آلمانی ZD
آزمون زبان آلمانی ZD آزمون بین المللی زبان آلمانی است که برای مشخص شدن سطح زبان آموزان برگزار می شود. آزمون زبان آلمانی ZD برای افراد بزرگسال طراحی شده است و بدون در نظر گرفتن این مطلب که در خارج یا داخل آلمان به یادگیری این زبان پرداخته اند برگزار می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان آلمانی در ایران برای زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون زبان آلمانی ZD را دارند اطلاعاتی را از این آزمون در اختیارتان می گذارد.
Zertifikate Deutsch بر اساس سطح بندی اروپا است . بعد از گذراندن این دوره و داشتن مدرک این آزمون شما می توانید:
می توانید توانایی زبان آلمانی خود را در مهارت های نوشتاری و کلامی را به شرکت ها و موسسات آلمانی نشان دهید.
برای تحصیل و کار در آلمان بتوانید موقعیت های تازه بدست بیاورید .
آزمون زبان آلمانی ZD شامل سه بخش می شوند . بخش کتبی که باید در آن بتوانید مهارات خود را در نوشتار نشان دهید ، آزمون شنیداری و آزمون گفتاری . داشتن این مدرک به شما کمک می کند که دیگر در دوره های آموزش زبان آلمانی دانشگاه ها شرکت نکنید به صورت مستقیم در دوره ها شرکت کنید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آن دسته از زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون سفارت آلمان را دارند و یا نیاز دارند در مدت زمانی کوتاه برای این مدرک آماده شوند دوره های آموزش فوق فشرده زبان آلمانی را برگزار می کند. این دوره ها در مدت زمان ۲ الی ۵ ماه می تواند به صورت فشرده سطح زبان آموزان را از مبتدی تا متوسط و بالاتر بهبود بخشد. لگر شما هم نیاز یادگیری زبان آلمانی را در خود احساس می کنید می توانید با موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.