آموزش آنلاین زبان ایتالیایی

آموزش آنلاین زبان ایتالیایی
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها برگزار کننده دوره های آموزش آنلاین زبان ایتالیایی در ایران می باشد. در دنیای امروز استفاده از اینترنت توانسته مرز های جغرافیایی را از بین ببرد و فرصت های تحصیلی را برای همه به صورت یکسان پدید آورد. کتاب های Espresso مبنای آموزش زبان ایتالیایی هستند و بر روی مکالمه زبان روسی شما کار می کنند.زبان ایتالیایی تنها یک زبان نیست بلکه فرهنگی غنی و تاریخ گسترده است. چه کسانی می توانند زبان ایتالیایی را برای یادگیری انتخاب کنند؟ کسانی که در تجارت با ایتالیا هستند ،در حوزه طراحی لباس فعالیت می کنند ، طراح هستند ، کسانی که معماری رشته تخصصی آنهاست و ساختمان ها از علایق آن ها به حساب می آیند ، علاقه مندان به هنر و یا تحصیل در ایتالیا و در نهایت توریست هایی که به این کشور می روند از آن دسته از افرادی هستند که به هر حال به زبان ایتالیایی نیاز پیدا خواهند کرد.
اگر شما به یکی از دلایل زیر دوست دارید که زبان ایتالیایی را یاد بگیرید و شرایط شرکت در کلاس های حضوری آموزش زبان ایتالیایی موسسه زبان ایران آکسفورد را ندارید می توانید در دوره های آموزش آنلاین زبان ایتالیایی شرکت کنید. این دوره ها به صورت بسیار گسترده ای با شرایط شما شخصی سازی می شود. ساعات تشکیل کلاس ها ، روز هایی که تمایل دارید که کلاس ها برای شما برگزار شود ، حتی میزان ساعات کلاس ها نیز در اختیار شماست. استاد به صورت کاملا خصوصی و با برقرای ارتباط تصویری از طریق سایت ایران آکسفورد با شما کلاس ها را برگزار می کند و هیچ تفاوتی با یک کلاس حضوری در آن احساس نمی کنید.
برای انتخاب نوع بسته آموزشی زبان ایتالیایی خود و هم چنین ثبت نام و ارسال رایگان این بسته با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.