داستان به زبان آلمانی

داستان به زبان آلمانی
همیشه شنیدن داستان برای ما بسیار شیرین است. زمانی که شما داستان می خوانید و یا به آن گوش می کنید ، شاید خودتان هم متوجه نشوید که در پشت لذتی که می برید در حال یادگیری هستید. این یادگیری بسیار موثر است زیرا شما به صورت ناخود آگاه آن را کسب کرده اید. داستان به زبان آلمانی هم برای کسانی که به یادگیری زبان آلمانی مشغولند خیلی مهم است . کم بودن داستان به زبان آلمانی باعث می شود که زبان آموزان کمی دچار مشکل شوند اما ما در این بخش سعی کرده ایم که منابع داستان های کوتاه آلمانی را به شما معرفی کنیم.

داستان به زبان آلمانی
داستان به زبان آلمانی

Learn out live
در قسمت کتاب های این سایت می توانید به آرشیوی از کتاب های داستان به زبان آلمانی دست پیا کنید. داستان هایی مثل DIE KUCHENUHR , DER GROSSE WILDENBERG , SKORPION از تمامی ژانر های مختلف اعم از اجتماعی ، درام ، پلیسی و … وجود دارد که با فرمت هایی مثل PDF به راحتی قابلیت دانلود دارند.
اما اگر دوست دارید که داستان های دو زبانه آلمانی – انگلیسی را بخوانید و بتوانید زبان ها را با هم مقایسه کنید می توانید به سایت about یک سر بزنید و به قسمت آموزش زبان آلمانی بروید.
Fluentu
اما اگر دوست دارید داستان به زبان آلمانی برای کودکان را تجربه کنید بهترین سایت را می توان سایت بالا دانست. البته شاید از خود بپرسید په نیازی است که یک شخص بزرگسال به داستان های کودکان رجوع کند. دلیل های زیاد و منطقی وجود دارد. آنها آسان هستند ، در عین حال برای افراد آلمانی زبان هستند و معمولا از اصطلاحات عامیانه و ضرب المثل های دشوار خالی هستند. گزینه دانلود PDF داستان به زبان آلمانی در سایت وجود دارد.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر داشتن کلاس های آموزش زبان آلمانی ، به زبان آموزان داستان به زبان آلمانی را نیز معرفی می کند. برای اطلاعات بیشتر با ماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.