نرم افزار آموزش ایتالیایی

نرم افزار آموزش ایتالیایی
مفید بودن بسیار مهم است. گزینه ها زیادند اما بهترین ها را باید انتخاب کنید. دست شما برای انتخاب نرم افزار آموزش ایتالیایی باز است اما ما سعی می کنیم تا جای ممکن اپلیکیشن ها و نرم افزار هایی را معرفی کنیم که بتوانند ساعت هایی را که در بازی با موبایل و یا کامپیوترتان می کنید جایگزین یادگیری زبان ایتالیایی کنید.
نرم افزار آموزش ایتالیایی Duolingo
این اپلیکیشن که بر پایه سیستم عامل اندورید طراحی شده است به معنای واقعی رایگان است. نه تبلیغی و نه هزینه ای . پیگیری کردن روند آموزش شما توسط این نرم افزار آموزش ایتالیایی بسیار کمک کننده است. استفاده از روش هاس سرگرم کننده برای نگه داشتن هر چه بیشتر شما در برنامه از مزیت های این اپلیکیشن است.

نرم افزار آموزش ایتالیایی
نرم افزار آموزش ایتالیایی

نرم افزار آموزش ایتالیایی Linqapp
شاهکار این اپلیکیشن جایی مشخص می شود که شما به مشکلی برخورده اید و سوالی در زمینه یادگیری ایتالیایی دارید. مسلما یک سیستم کامپیوتری نمی تواند تمام سوالات شما را پاسخ دهد و به همین دلیل استفاده از انسان در این برنامه محدودیت های نرم افزار های دیگر را کنار زده است. روش کار خیلی ساده است:
یک تصویر از سوالاتان تهیه می کنید و یا یک کلیپ صوتی می سازید.
فایل را توسط این برنامه ارسال می کنید.
اشخاص ایتالیایی زبان دیگر به شما کمک می کند و حتی می توانند در ترجمه زبان ایتالیایی به شما کمک کنند.
نرم افزار آموزش ایتالیایی iLingQ
درس های زیادی در این برنامه وجود دارد. شما می توانید به آنها گوش دهید و مطالعه کنید. تا اینجا چندان نکته خاصی وجود ندارد. اما اصل متمایز کننده ای که سازندگان برنامه در نظر گرفته اند استفاده از دروس حتی بدون اینترنت است. شما می توانید به صورت آفلاین به یادگیری زبان ایتالیایی ادامه دهید. داشتن فلش کارت ها هم شما را هر چه بیشتر به جلو هول می دهد.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین کلاس زبان ایتالیایی در تهران را برای زبان آموزان ارئه می دهد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.