کتاب زبان آلمانی

کتاب زبان آلمانی

german-language-learning-bn

اگر شما مهندس هستید و یا رشته تحصیلی شما جزو رشته های صنعتی به حساب می آید بدون شک به این نتیجه رسیده اید که زبان آلمانی مهم ترین زبان در صنعت است. آلمان ها پیشرفته ترین کشور اروپا و یکی از صنعتی ترین کشور های دنیا به حساب می آیند. دانستن زبان آلمانی به شما کمک می کند تا در رشته خود سر آمد باشید و حتی فرصت ادامه تحصیل در کشور های دیگر را نیز پیدا کنید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را می توان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در ایران دانست که با داشتن تاییدیه های بین المللی و نظارت های آکسفورد آکادمی دوره های زبان آلمانی را برگزار می کند.

کتاب زبان آلمانی  Studio d در دوره های آموزشی موسسه استفاده می شود. این کتاب از معتبرترین کتاب های آموزش زبان آلمانی در دنیا می باشد که از انتشارات Cornelson می باشد. در میان کتاب های آموزش زبان آلمانی این کتاب توانسته محبوبیت بیشتری را کسب کند. کتاب زبان آلمانی Studio d برای افراد بزرگسال طراحی شده است و به همین برای افرادی که قصد دارند زبان آلمانی را به صورت حرفه ای دنبال کنند بسیار مناسب است. تلفیق کردن مهارت ها زبان با یکدیگر از مشخصه های این کتاب است. کار بر روی مهارت Speaking و هم چنین تلفظ های کلمات باعث می شود که از نظر این مهارت به سطح بسیار خوبی برسید. این کتاب با فایل های ویدیویی همراه است که با تمرین های اضافی که به زبان آموز می دهد در ارتقای سطح زبان آلمانی بسیار موثر است. هم چنین کتاب مخصوص اساتید زبان آلمانی نیز برای مدرسین زبان آلمانی ارائه می شود تا بتوانند کار را بر اساس موارد پیشنهاد شده از خود نویسندگان کتاب زبان آلمانی Studio d پیش ببرند.

برای شرکت در دوره های آموزش زابن آلمانی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان تماس بگیرید.