ووچر تافل چیست ؟

ووچر تافل چیست ؟

آرمون تافل سرویس ووچر را برای آسایش بیشتر مراکز آزمون و شرکت کنندگان آزمون تافل فراهم ساخته تا در روند ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون تافل سهولت ایجاد شود. این سرویس در تمامی مناطقی که آزمون تافل برگزار میشود موجود است و تنها در جمهوری چین این سرویس ارایه نمیشود.

این سرویس هیچ هزینه ای ندارد و شما تنها میبایست هزینه آزمون را بپردازید. طبق فرم درخواست و هزینه آزمون از طرف ETS در طی مدت زمان ۳ هفته به آدرس مندرج در فرم ارسال میگردد.

ووچرها در کشورهای خاصی دارای اعتبارند  و شما همچنین در صورت لازم میتوانید آنها را برای کشور دیگری نیز درخواست دهید. لازم به ذکر است که ووچرها از زمان صدور به مدت یکسال دارای اعتبارند.

شماره های ووچرتافل توسط موسسه و یا آژانس بین شرکت کنندگان پخش میشود.

لازم به ذکر است که بدانید هزینه آزمون تافل در مناطق مختلف متفاوت است و در برخی مناطق شامل مالیات نیز میشود. سیستم ووچر تافل همانند سیستم کارت های شرکت در آزمون های سازمان سنجش می مانند با این تفاوت که می تواند از این کارت ها و شماره تا چندین ماه بعد از خرید استفاده کنید. اگر از تاریخی که می خواهید در آزمون شرکت کنید مطمئن نیستید و دوست دارید به محض اینکه دوره آموزش تافل شما به پایان رسید در آن شرکت کنید می توانید از سیستم Voucher استفاده کنید.

امیدواریم تا اینجا اطلاعات کامل از اینکه ووچر تافل چیست ؟ بدست آورده باشید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که قصد شرکت در آزمون تافل را دارند و نیاز به ووچر های تافل دارند می توانند در اختیار زبان آموزان می گذراد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و یا سیستم ووچر تافل با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره ما بهرهمند شوید.