مدرس زبان آلمانی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همیشه با دقت و ریزبینی زیادی سعی در استخدام مدرس زبان آلمانی داشته است و به همین دلیل توانسته مجموعه ای از بهترین اساتید زبان آلمانی را در ایران گرد هم آورد. از نظر ما مدرس زبان آلمانی باید خصوصیات زیر را دارا باشد:

داشتن دانش زبانشناسی ( تفاوت های آموزش زبان دوم با یادگیری زبان مادری )

متد های آموزش زبان آلمانی

توانایی کنترل کلاس و آنالیز کلاس)

برنامه ریزی کلاس های آموزش زبان آلمانی

آموزش حوزه های ویژه زبان آلمانی ( آلمانی تجاری ، آلمانی برای مهندسی …)

مدرس زبان آلمانی
مدرس زبان آلمانی

یکی از بهترین راه ها برای متوجه شدن این مسئله که آیا شخصی می توان به عنوان یک مدرس زبان آلمانی خوب باشد یا نه توجه به رشته تحصیلی ، سابقه تدریس و حضور شخص در کشور های آلمانی زبان می باشد.

مدرس زبان آلمانی Native می تواند یک گزینه بسیار خوب برای شما باشد. البته صرفا Native یودن برای یک مدرس کافی نیست و باید با کتاب های مختلف زبان آلمانی همانند Studio و Menschen آشنایی داشته باشد.

متاسفانه اکثر افرادی که زبان آلمانی را تا حدی می دانند و یا می توانند به این زبان صحبت می کنند فکر می کنند که می توانند مدرس خوبی هم باشند. باید توجه داشت که یک معلم خوب نیاز به qualification هایی دارد ، که در بالا ذکر شد.

در صورتی که شما در یادگیری زبان آلمانی مبتدی از یک استاد خوب استفاده نکنید ، ممکن است در حوزه های مختلف همانند واژگان زبان آلمانی و یا گرامر زبان آلمانی با مشکل مواجه شوید.

از آنجا که زبان آلمانی دارای استثنائات گرامری زیادی است ، باید از مدرس زبان آلمانی مناسب استفاده شود. مطمئنا کیفیت ، نیاز به هزینه مناسب دارد. سعی کنید هیچ وقت با قیمت کم ، کیفیت کار را از بین نبرید.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان آلمانی به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و یا گروهی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.